loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Láska v kancelárii

Láska v kancelárii

Láska v kanceláriiZmena pomeru ženy vs. muži na pracoviskuLáska v pracovnom prostredíNeželané situácieRozchod a súdny spor
Láska v kancelárii

Láska v kancelárii
Láska v kancelárii

Navzdory pravidlám slušného správania sa a hrozbe, ktorú predstavujú obvinenia z obťažovania, láska na nás číha aj v kancelárii. Milostné vzťahy na pracovisku sú skutočnosťou a známkou toho, akými premenami prechádza naše pracovné prostredie a náš prístup k práci. Kvôli dlhým nekonečným hodinám stráveným v práci, kvôli túžbe po citovom naplnení a po novom ideálnom milostnom vzťahu vzplanie občas láska aj v kancelárii a nie je možné to odsudzovať. Zdá sa, že sa Amor vzdal svetla sviečok v prospech žiaroviek!

Podľa jednej štúdie vykonanej v roku 2001 Society for Human Resources Management v spolupráci s edíciou Career Journal, nazvanej „Workplace Romance“, 80 % zamestnancov buď prežilo milostný vzťah na pracovisku, alebo bolo aspoň svedkom takéhoto vzťahu. Pod vplyvom tejto skutočnosti je nutné zmeniť politiku vzťahov medzi zamestnancami na pracovisku. Firmy by mali začať hľadať spôsob, ako vytvoriť priestor pre vzťahy, ktoré môžu vzniknúť medzi zamestnancami, a mali by vytvárať dynamickejšiu a vhodnejšiu atmosféru pre moderných mužov a ženy, čo by mohlo priniesť pozoruhodné výsledky, pokiaľ ide o konkurencieschopnosť i o samotnú spoločnosť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.