loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Ktoré zvyky si vo vzťahu ponechajte?

Ktoré zvyky si vo vzťahu ponechajte?

Ktoré zvyky si vo vzťahu ponechajte?Čo vo vzťahu nezabudnúť?
Ktoré zvyky si vo vzťahu ponechajte?

Ktoré zvyky si vo vzťahu ponechajte?
Ktoré zvyky si vo vzťahu ponechajte?

Aj keď už nie ste voľná ako vtáčik, zachovajte si zvyky nezadaného dievčaťa, ktoré ste si osvojili pred naviazaním trvalého vzťahu.

Podrobil si vás pôvabný mládenec, ktorému chcete udeliť výsadné právo? Niektoré veci, ktoré ste boli zvyknutá robiť, sa pochopiteľne zmenia alebo sa ich úplne zrieknete: napríklad pomyslenie na dobrodružstvo s iným exemplárom silného pohlavia.

Existujú však zvyky, ktoré by ste mohli, ak nie mali zachovať:

  • Pochutnávajte si na svojich obľúbených jedlách: Ak je váš milý vegetarián a vy by ste zabíjali za kúsok kuraťa alebo naopak, nie je to dôvod na hádku ani na to, aby ste začali jesť jeho obľúbené jedlá. Skúste sa naučiť variť to, čo má rád on (možno tomu tiež niekedy prídete na chuť), a sama si doprajte svoj obľúbený steak.
  • Ďalej chodievajte do telocvične: Určite prídu chvíle, keď tréning v telocvični obetujete omnoho príjemnejšiemu tréningu s vyvoleným v posteli. Ale pokúste sa nájsť si čas aj na posilňovňu, aerobik, tae-bo alebo plávanie. Pohyb pomôže vášmu telu udržať si zdravie a krásu, a to predsa chce aj vaša drahá polovička.
  • Užívajte si chvíle, keď ste sama: Byť sama so sebou sa javí ako ideál neporovnateľný s postavením zadanej ženy. Musíte sa cítiť dobre v spoločnosti svojho denníka, melancholických cédečiek, zamilovaných filmov a kníh plných romantiky. Robte všetko, čo vám spôsobí radosť!
  • Obliekajte sa príťažlivo: Aj keď máte stáleho partnera, neznamená to, že v šatníku musíte mať len „seriózne“ oblečenie, aj keby váš vzťah taký bol. Naďalej noste odvážne topy a tričká, krátke sukne, nohavice so zníženým pásom a lodičky na vysokom podpätku.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.