loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Kamarátka na sex?

Kamarátka na sex?

Kamarátka na sex?Sex a nič viac?
Kamarátka na sex?

Kamarátka na sex?
Kamarátka na sex?

Na úvod si povedzme, čo sa vlastne pod pojmom „fuck buddy“ rozumie. Slovníkové vysvetlenie by znelo asi takto: Osoba, ktorá má vo vzťahu k druhému čisto sexuálny alebo blízky priateľský vzťah, otvorený pre riešenia všetkých osobných záležitostí a s občasným sexuálnym stykom, ktorý nie je sprevádzaný žiadnym druhom emocionálneho vzťahu alebo očakávania iného druhu vzťahu.

Ide teda spravidla o priateľský vzťah, ktorý je založený na príležitostnom sexe, na „dobrodružstve na jednu noc“ alebo vzťah na báze čisto sexuálneho priateľstva.

Ako vzťahy typu fuck buddy vznikajú?

Ako chcete niekomu navrhnúť, aby vám robil fuck buddyho, a zároveň ho neurazili? A to sa netýka len žien, pretože nie len my by sme sa mohli cítiť takou ponukou urazení. Dotknúť by sa mohla aj mužov. Zdalo by sa, že jednoduchá cesta neexistuje.

Zvyčajne sa to skrátka stane. Dvaja ľudia si vzájomne dobre rozumejú, sem-tam spolu zájdu na kávu alebo na pohárik a raz – napríklad po tom, čo si dajú o niečo viac pív ako obyčajne – skončia spolu v posteli. Všetko je v pohode a krásne počas celej noci. Pokiaľ sú obaja otvorení a navyše sa im to páčilo, možno si to niekedy zopakujú, a tak sa stanú fuck buddy.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.