loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Je pripravený na manželstvo?

Je pripravený na manželstvo?

Je pripravený na manželstvo?Z priateľa manžel
Je pripravený na manželstvo?

Štyri signály, že je pripravený na manželstvo
Štyri signály, že je pripravený na manželstvo

Muž a manželstvo – zaujímalo vás niekedy, prečo je také ťažké dať tieto dve veci dokopy? Ak sa snažíte ovplyvniť svojho priateľa, aby urobil toto zásadné životné rozhodnutie, prestaňte útočiť s nežnosťami, nepokúšajte sa ho zmanipulovať alebo ho k oltáru dotlačiť, pretože neexistuje nič, čo by mohlo tento proces urýchliť.

To neznamená, že k tomu nikdy nedôjde. Muži sú zamilovaní a ženia sa každý deň. Len majú vlastné biologické hodiny. Keď sú na to pripravení, sami zamieria pred oltár. Ale nie skôr. Medzitým nestrácajte čas márnym presviedčaním, že vy ste to najlepšie, čo ho v živote stretlo a stretne – aj keď je to pravda. Máte väčšiu šancu, keď budete hľadať muža, ktorého nie je potrebné presviedčať.

Aby sme vám pomohli, vysledovali sme štyri signály, ktoré vám naznačia, kedy je muž potenciálne nádejným partnerom na celý život.

Jeho dni dobrodruha skončili

  • Zdá sa, že mládenecký štýl života mužovi, ktorý je pripravený na manželstvo, už príliš nevyhovuje. Všetci muži medzi 17 a 70 rokmi, ktorí mali pred svadbou, v prieskume priznali, že ich prestalo baviť navštevovať bary a kluby, teda miesta, kde kedysi radi trávili čas. A balenie dievčat v baroch sa pre nich stávalo čím ďalej nudnejšie.
Finančne nezávislý
  • Väčšina mužov má svoje biologické hodiny, ale ich čas je odlišný od ženských hodín. Priority mužov sa sústredia na vybudovanie finančného zázemia ešte predtým, ako založia rodinu. Ak sa stále trápia so zaplatením mesačných účtov, nebudú chcieť vziať na seba zodpovednosť ešte aj za manželku.
  • Muž, ktorého hľadáte, už dospel. Je to niekto, na koho sa môžete spoľahnúť. Je schopný vziať na seba zodpovednosť a dokáže skĺbiť svoju prácu, rodinu a kamarátov. Z romantického hľadiska vzaté: aj keď nie je ešte pripravený ponúknuť vám zásnubný prstienok, je aspoň schopný diskutovať o dlhodobých citových záväzkoch.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.