loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Hodíte sa k sebe? Zistite to!

Hodíte sa k sebe? Zistite to!

Hodíte sa k sebe? Zistite to!Čo máte spoločné?Nehodíte sa k sebe?
Hodíte sa k sebe? Zistite to!

Hodíte sa k sebe? Zistite to!
Hodíte sa k sebe? Zistite to!

Hľadáte niekoho, kto pre vás bude ten pravý, ale neviete, kde alebo ako ho nájsť? Mnoho ľudí hovorí, že „protiklady sa priťahujú“. Možno je to pravda, možno je to len fráza, ktorú hovoríme, aby sme si vysvetlili „tajomstvá“ vzťahov.

Hodiť sa jeden k druhému znamená omnoho viac ako len nájsť niekoho vhodného k vašej osobnosti, zvykom a presvedčeniam o tom, čo je dôležité. Mohli by sme to nazvať „faktorom kompatibility“. Pozrime sa spolu na sedem faktorov kompatibility, ktoré by ste mali vo vašom vzťahu hľadať.

1. Osobnostná kompatibilita

  • Rozumiete si alebo sa vám často stáva, že ste z jeho osobnosti podráždená? Vy ste príliš uponáhľaná a váš partner je uvoľnený? Premýšľajte o tom, ako si poradíte vo chvíľach krízy. Budete schopní efektívne spolupracovať, alebo sa budete neustále hádať pre každú maličkosť, ktorú je potrebné vyriešiť? Osobnosť je dôležitým faktorom, ktorý je najťažšie zmeniť.
2. Komunikačná kompatibilita
  • Ste človek priamy, alebo naopak? Hovorí jeden z vás za oboch? Ten druhý je mlčanlivý? Pripadá vám, že nech sa snažíte akokoľvek niečo mu vysvetliť a nech to znie akokoľvek logicky, on to stále chápe inak? Pozrite sa na vaše rozhovory. Plynú samy od seba a sú pre vás príjemné?

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.