loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Sprievodca » Dovolenková atmosféra – doma!

Dovolenková atmosféra – doma!

Dovolenková atmosféra – doma!Ako dovolenkovať doma
Dovolenková atmosféra – doma!

Dovolenková atmosféra – doma!
Dovolenková atmosféra – doma!

Ak sa vám tento rok nepodarí ísť na dovolenku, nezúfajte.

Oddýchnuť si môžete aj doma, a dokonca, môžete si navodiť atmosféru, ktorá vám dodá toľko endorfínov, čo dovolenka pri mori.

1. Buďte fyzicky aktívna

  • Na dovolenke máme prirodzene viac pohybu: denne sa prechádzate po pláži, plávate, ráno sa prebehnete popri mori, robíte si výlety. Skúste si podobnú rutinu založiť aj doma. Sadnite na bicykel, choďte si zahrať tenis alebo sa prejsť. Aktivity si rozložte na kratšie bloky, pretože tak to robíte na dovolenke: po krátkej prechádzke si trochu poleňošíte na slnku, a potom si idete zaplávať.
2. Objavte aj doma to, čo máte rada aj na dovolenkách
  • Prečo chodievate na dovolenku? Kvôli oddychu? Alebo máte rada nóvum, ktoré vám nové miesta ponúkajú? Ak máte rada more a oddych, hor sa do záhrad robiť presne to isté: ľahnúť si s knihou – a to každý deň! Naopak, ak máte rada pohyb a stále niečo musíte robiť, naplánujte si na dovolenku čo najviac aktivít.
3. Myslite opačne
  • Ste smutná z toho, že ostávate doma? Začnite myslieť opačne. Dovolenka, to nie je len pekne opálené telo a morský vzduch. To je aj stres z balenia, meškanie lietadiel, drahé jedlo, spálené telo, morskí ježkovia, špinavé izby a zmiznuté veci z hotela... Ešte stále nevidíte výhody, prečo ostať doma?

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.