loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Desať prikázaní dokonalého vzťahu

Desať prikázaní dokonalého vzťahu

Desať prikázaní dokonalého vzťahuŽena sa nenarodila s hrncom v ruke...Dôležitá predohra
Desať prikázaní dokonalého vzťahu

Desať prikázaní dokonalého vzťahu
Desať prikázaní dokonalého vzťahu

Isté je, že dokonalý vzťah v pravom zmysle slova neexistuje. Väčšina párov sa usiluje o to, aby bol ich vzťah dokonalý, vrúcne si to želajú a niekedy majú pocit, že dosiahli dokonalosť. Bohužiaľ, nevedia, ako túto dokonalosť udržať.

Dokonalosť vzťahu nespočíva prvotne v základných veciach, v dôležitých rozhodnutiach, ktoré robíme spoločne s partnerom alebo s partnerkou. Dokonalosť vzniká väčšinou z drobností, o ktoré sa musíme starať. Jednou z nich je vedieť, čo ten druhý od nás a nášho vzťahu očakáva.

Všeobecne platí, že muži aj ženy vo vzťahu niečo určité očakávajú, ale pre druhého partnera sa to nepriamo interpretuje ako nejaké „prikázania“, ktoré treba dodržiavať, aby všetko mohlo smerovať k dokonalosti...

Na nasledujúcich stranách prinášame pravidlá pre našich mužov, vďaka ktorým sa priblížite k dokonalosti vo vzťahu. Aj keď niektoré z nich bude pre nich istotne dosť ťažké dodržiavať, mali by si uvedomiť, že žena v skutočnosti nikdy nechce muža, ktorý sa premení na bábku. Ide len o to, aby bol chlap vnímavejší k jej želaniam a k potrebám spoločného vzťahu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.