loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Čo vaše priateľky nechcú počuť

Čo vaše priateľky nechcú počuť

Čo vaše priateľky nechcú počuťČo sa ešte kamarátkam nevraví
Čo vaše priateľky nechcú počuť

Čo vaše priateľky nechcú počuť
Čo vaše priateľky nechcú počuť

Možno patríte medzi tie šťastné, ktoré žijú svoj život naplno – máte milujúceho partnera a priateľov, ktorí vás majú radi. Ale skutočnosť, že vaše priateľky nie sú rovnako šťastné, neznamená, že máte recept na úspech, ktorý sa osvedčí vo všetkých prípadoch.

Osamelé osoby vždy čelia lavíne dobre mienených rád, ktoré však mávajú často úplne opačné účinky.

Posolstvo, ktoré vašim osamelým priateľkám odovzdávate zo svojich životných skúseností, sa obmedzuje na to, že robia niečo zle. „Si príliš taká a taká…“ alebo „Si málo taká a taká…“ Osamelosť je vnímaná ako problém, ktorý sa musí vyriešiť. A to je chyba. Osamelým ženám by sme mali hovoriť: „Si na tom dobre. Všetko je v poriadku. Raduj sa zo života.“

Tu je súpis piatich dobre mienených rád, ktoré sa menia na najväčšiu urážku.

1. Čo sa hovorí: „Možno si to poriadne neskúsila.“

  • Čo pod tým rozumieme: Môžete budiť dojem, že robíte hodnotiace úsudky o jej snahe nájsť si toho pravého. Lepšie je osamelú osobu povzbudiť, aby nadväzovala nové vzťahy, až kým sa nebude cítiť dobre, aby na sebe pracovala sama a nie z donútenia.
2. Čo sa hovorí: „Musíš sa výraznejšie líčiť.“
  • Čo pod tým rozumieme: Okrem náznaku, že nájsť pána Dokonalého je rovnako ľahké, ako naniesť si na tvár zdravíčko, je to výrok, ktorý útočí na samu identitu jej osoby. Každá žena sa predvádza tak, ako to považuje za vhodné. Či už je jej štýlom „glamour“, bábika alebo prirodzenosť, každá žena by mala byť predovšetkým sama sebou. Vždy sa nájde muž, ktorému jej štýl bude vyhovovať, nech už je akýkoľvek. Keď sa mu bude predvádzať iná, ako v skutočnosti je, bude to len klamlivá reklama a nakoniec na to doplatí.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 

Fórum

viac...
Fórum Hranie deti na zemi - Zuzana.Kov Názor na Sunar - barborka235 káva - Libik detox - ternika darček pre svokru - Esíčko Bolesti a šport - ReBarbora Celulitída - Stojkova.marcela1 Kremy proti celulitide - Seny
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.