loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Čo by muž nemal vedieť

Čo by muž nemal vedieť

Čo by muž nemal vedieťVaše tajomstváTémy, ktoré musia byť tabu!
Čo by muž nemal vedieť

Čo by muž nemal vedieť
Čo by muž nemal vedieť

Sú určité veci, ktoré si my ženy nechávame radšej pre seba. Aby patrili len nám. Muž by toho aj tak nemal príliš veľa vedieť, kde by sa inak zobralo tajomstvo? A z nášho hľadiska je vzťah bez trošky tajomstva fádny a jednotvárny.

Aké sú tie „maličkosti“, ktoré si žena má nechať len pre seba? Alebo lepšie povedané, pre seba a pre svoju najlepšiu priateľku? A ešte jednu priateľku… Alebo nie, dosť! Inak si o tom budú štebotať vrabce na streche.

Počet mužov a ich kvality

  • Aj keď prejavia zvedavosť, dajte si pozor na to, aby ste mu podrobne neopisovali všetky svoje predchádzajúce vzťahy. Ani neuvádzajte ich počet – v takomto prípade, nech ich uvediete koľko chcete, vždy bude zle. Ak ich bude príliš veľa, zaradíte sa do kategórie „ľahká žena“. Keď ich bude príliš málo, bude na vás pozerať ako na neskúsenú ženu. Nehodnoťte ich ani kvalitatívne – bude sa s vašimi bývalými porovnávať a to bude frustrujúce ako pre neho, tak aj pre vás.
Koľko mesačne skutočne zarábate
  • Myslíme, že sa chcete vyhnúť debatám typu: „Miláčik, a čo si so všetkými tými peniazmi urobila?“  Koniec koncov, je to vaša práca, sú to peniaze, ktoré ste si sama zarobili. A tiež nevidím dôvod, prečo by ste mali dokladovať účty do posledného centa.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.