loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Ako zachovať pokoj?

Ako zachovať pokoj?

Ako zachovať pokoj?Zmeňte spôsob mysleniaNový životný štýl
Zmeňte spôsob myslenia

Nájdite svoj vlastný pokoj
Nájdite svoj vlastný pokoj

Zmeňte spôsob myslenia

Ženiete sa za kariérou, aby ste žili na dobrej úrovni. Neustále sa zdokonaľujete a snažíte sa robiť všetko čo najlepšie? Myslíte si, že to robíte preto, lebo musíte? Mýlite sa.

To, ako žijete, je len vaša voľba.

Do ničoho vás predsa nikto nenúti. Keď si to uvedomíte, pocítite úľavu. A s úľavou ide ruka v ruke aj spokojnosť. Chcete za každú cenu, aby vás všetci akceptovali? Ale načo? Robte veci po svojom, podľa svojich túžob a želaní. Nie je to nemožné. Jednoducho skúste vybočiť zo schémy, podľa ktorej žijete. Život ide ďalej a vy máte naozaj veľký vplyv na to, akým smerom sa uberá. Vezmite to do úvahy a budete žiť pokojnejšie.

Nájdite pokoj uprostred zhonu

Je dobré, ak máme miesto, kde sa cítime uvoľnene a spokojne. Môžeme sa tam kedykoľvek preniesť, či už počas prestávky v práci, alebo keď stojíme niekde v rade. Využijeme na to samozrejme našu fantáziu. Keď sa chcete uvoľniť, zatvorte oči a predstavte si, že ste práve na svojom obľúbenom mieste. Môže to byť terasa s výhľadom na more, domček v lese, či pohodlná pohovka. Pripomeňte si detaily toho miesta, precíťte jeho atmosféru, nasajte jeho vôňu. Snažte sa pokojne dýchať a na nič iné nemyslieť. Na svoje miestečko sa môžete zašiť kedykoľvek sa vám len zachce.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.