loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Ako sa cítite v tridsiatke

Ako sa cítite v tridsiatke

Ako sa cítite v tridsiatke Pozitíva 30tky
Ako sa cítite v tridsiatke

Ako sa cítite v tridsiatke
Ako sa cítite v tridsiatke

Tridsiatka sa považuje za zlom, keď už máme tie najkrajšie roky za sebou, keď je koniec radovánkam a prekvapeniam. Z pohľadu dvadsiatky si predstavujeme, že je to vek, v ktorom už nestojí za to žiť, vek, kedy sa pomaličky začíname podobať svojim rodičom: nudným, otravným a bez fantázie.

Tridsiatka je vekom zrelosti. Stále vyzeráte veľmi dobre. Možno sa objavilo pár vrások, možno ste pribrali pár kilogramov, ktoré sa pri nedostatku pohybu ukladajú na určité obľúbené miesta, ale nedošlo k žiadnej podstatnej zmene. Ale aspoň vyzeráte ako žena a nie ako hybrid medzi chlapcom a dievčaťom.

Viete sa už lepšie obliekať a presne odhadnúť, čo vám pristane a čo nie. Mnohé máte aj dosť peňazí, aby ste sa ukázali v tom najlepšom svetle. Takže sa v procese starnutia zatiaľ neobjavilo nič negatívne.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 

Fórum

viac...
Fórum Hranie deti na zemi - Zuzana.Kov Názor na Sunar - barborka235 káva - Libik detox - ternika darček pre svokru - Esíčko Bolesti a šport - ReBarbora Celulitída - Stojkova.marcela1 Kremy proti celulitide - Seny
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.