loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Ako mu dať najavo, že sa vám páči?

Ako mu dať najavo, že sa vám páči?

Ako mu dať najavo, že sa vám páči?Komplimenty a náhodné dotykyOči a náhody
Ako mu dať najavo, že sa vám páči?

Ako mu dať najavo, že sa vám páči?
Ako mu dať najavo, že sa vám páči?

Je stále modernejšie, že žena je tá, ktorá urobí vo vzťahu prvý krok. Napriek tomu sa nechcete tomuto trendu prispôsobiť. Muž sa vám páči, ale radšej by ste mu vyslali nejaký signál, ktorý by ho primäl urobiť prvý krok.

Ako mu dať najavo, že sa vám páči a že by ste si s ním chceli niečo začať?

Komunikácia – prvý krok vo vzťahu

  • Snažte sa s ním čo najčastejšie začať rozhovor. Dajte mu najavo, že vás zaujíma čokoľvek, čo vám hovorí a počúvajte ho. Často mu dávajte doplňujúce otázky, aby ste mu ukázali, že vás zaujíma.
  • Pokúste sa prísť na to, aké má záujmy alebo ich zistite od spoločných známych a pýtajte sa ho na veci s nimi spojené. Ak sa zaujíma napríklad o počítače, povedzte mu, že si práve plánujete kúpiť počítač a potrebovali by ste pomôcť s jeho konfiguráciou. V prípade, že rád číta, poproste ho, či by vám neodporučil nejakú knižku.
  • Ani otázky na jeho súkromie nie sú indiskrétne, naopak, tým skôr si uvedomí, že oňho máte záujem. Môžete sa ho pýtať na čokoľvek – od toho, čo robil cez víkend až po jeho koníčky. Napríklad, ak sa ho opýtate na niečo, čo máte spoločné (kino, divadlo, výlety), otázka môže vyznieť ako nepriame pozvanie, čím vlastne aj je.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.