loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Ako dávajú muži kopačky – desať najčastejších fráz

Ako dávajú muži kopačky – desať najčastejších fráz

Ako dávajú muži kopačky – desať najčastejších frázČo muži vravia pri rozchode
Ako dávajú muži kopačky – desať najčastejších fráz

Ako dávajú muži kopačky – desať najčastejších fráz
Ako dávajú muži kopačky – desať najčastejších fráz

Keď sa muž rozchádza so ženou, najčastejšie si pomôže vetou ako: „To nie je tvoja vina, je to vlastne moja vina”, alebo „Potrebujem viac životného priestoru”, alebo možno dokonca známou frázou: „Momentálne nie som pripravený na žiaden vzťah.” Aj keď na tému týchto výhovoriek vzniklo už mnoho anekdot, stále existujú a muži ich stále používajú.

Zostavili sme preto pre vás malú hitparádu týchto geniálnych výhovoriek a pridali sme k nim aj niekoľko vysvetliviek o dôvodoch, ktoré sa podľa samotných mužov skrývajú za týmito frázami, používanými pri rozchode.

1.To nie je tvoja vina, je to moja vina: Vyzerá to, že je stále obľúbená a zostává na prvom mieste v hitparáde mužského slovníka na účely rozchodu. Vysvetlenie je jednoduché: nechce vás raniť. V skutočnosti si myslí, že je to len a len vaša vina, že sa k sebe nehodíte. Ale snaží sa vás od toho ušetriť a berie vinu na sebe.

2.Potrebujem trochu životného priestoru, chcel by som byť nejaký čas sám: Trochu obmenené by to znelo: „Si príliš majetnícka, radšej budem sám, ako by som mal byť s tebou.” Ale len aby bolo jasné – muži nikdy nedávajú prednosť tomu byť sami.

3.Mám teraz veľa práce a môj život je príliš komplikovaný, nemám čas na vzťah: Niečo také predsa neexistuje, buďme k sebe úprimní. Základný problém je, že vás nepovažuje za natoľko dôležitú, aby si na vás urobil čas vo svojom vyťaženom programe.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.