loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » 10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú

10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú

10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú Ak chcete svojho muža rozčúliť
Ak chcete svojho muža rozčúliť

Ak chcete svojho muža rozčúliť
Ak chcete svojho muža rozčúliť

6. Stále pripomínať, čo má urobiť… Toto je jedna z vecí, ktoré patria do kategórie sekírovania, a to muži z duše nenávidia. Váš miláčik je dosť veľký na to, aby sa mohol sám rozhodnúť, nezabudnúť na dôležitú schôdzku a vhodne sa obliecť. Vlastne… preto ste sa do neho zamilovali. Tak sa prestaňte správať, akoby ste boli jeho matka!

7. Neustále ho dusiť svojou prítomnosťou… Hoci niektoré ženy vehementne protestujú proti tomuto názoru, z psychologického hľadiska každá bytosť, nech už je akokoľvek zamilovaná, potrebuje nejaký intímny priestor. Volať mu 100-krát denne alebo sa hnevať, pretože chce ísť von s kamarátmi na pivo, je jednoznačný dôkaz egoizmu a citovej závislosti.

8. Hnevať sa na neho bez príčiny… Je známe, že ženy sú náchylné k prudkým zmenám emocionálneho stavu. V najčastejších prípadoch je dôvod hormonálny. To však nie je ospravedlnenie pre to, aby ste mohli terorizovať svojho miláčika návalmi zlosti alebo dlhotrvajúcimi melancholickými stavmi. Skúste sa naučiť ovládať svoje emócie.

9. Často meškať z dôvodu líčenia, česania alebo vyberania oblečenia… Tu sa musím priznať, že som tiež nepoučiteľná… Musí na mňa čakať, pretože nie som pripravená, a to môjho muža vyvádza z miery. On síce chápe, že ženy potrebujú viac času na úpravu, ale nechápe, prečo nezačnem skôr. Vlastne… prečo nie?

10. Kritizovať jeho matku… Aj keď to veľmi ťažko akceptujete, matka zostáva pre vášho milého stále tou najdôležitejšou bytosťou. Je zbytočné, aby ste kvôli tomu boli frustrovaná, pretože porovnávanie vás a jeho matky existuje jedine vo vašej hlave. Pre vášho miláčika má každá z vás svoje miesto v jeho srdci, takže sa pokúste neohovárať ju pri každej príležitosti. Nakoniec, vám by sa tiež nepáčilo, keby sa on „navážal“ do vašej rodiny.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.