loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » 10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú

10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú

10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú Ak chcete svojho muža rozčúliť
10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú

10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú
10 vecí, ktoré mužov rozčuľujú

1. Upratovať v čase, keď muž pozerá televíziu alebo číta noviny… Pokiaľ to urobí úmyselne (to znamená, že zapne televíziu, hneď ako mu poviete, že chcete čo najrýchlejšie dokončiť upratovanie), potom je to skutočne problém. Pokiaľ je muž unavený a vy mu navrhnete, že budete upratovať, napriek tomu, že on má za sebou ťažký deň, môžete predsa upratovanie vždy odložiť. Vlastne môžete relaxovať spoločne, a tým vyriešiť problém upratovania.

2. Zbytočne komentovať futbalový zápas… Pokiaľ viete, že váš miláčik je futbalový fanúšik, je absolútne zbytočné rozčuľovať sa, že sleduje nejaký zápas. Je pravda, že v čase majstrovstiev sveta vo futbale znesie každodenné prenosy len silná povaha, ale buďte úprimná a priznajte, že aj vy máte vlastné koníčky a tiež by vás rozčúlilo, keby vám ich niekto zakazoval. Len čo sa začne zápas, nie je lepšie zájsť s kamarátkou na nákupy?

3. Pýtať sa ho, či vás miluje po romantickej večeri, ktorú pre vás tajne pripravil… Je prirodzené, že každý z nás cíti potrebu byť slovne uisťovaný, že city partnera zostávajú rovnako silné ako v prvý deň, a nie je nič neprirodzené na tom, spýtať sa, či vás partner  miluje. Veľký význam však má zvolená chvíľa a množstvo otázok, pretože existuje riziko, že si váš miláčik túto otázku vysvetlí ako dôkaz nedôvery.

4. Mať pripomienky, keď vám pomáha v kuchyni… Pokiaľ sa rozhodol, že vám pomôže, znamená to, že má dobré úmysly, a vy by ste to mali oceniť namiesto toho, aby ste brzdili jeho elán. Jeden rozbitý tanier alebo pripálené mäso ešte neznamená, že sa zrúti celý svet.

5. Stále sa pýtať, kto volal… Tendencia správať sa ako detektív a byť podozrievavá pri každom bezvýznamnom detaile – to všetko si môže vysvetliť ako nedostatok dôvery. Zamyslite sa nad tým, ako by bolo vám, keby sa vás muž vypytoval na všetko, o čom sa rozprávate s kamarátkou…

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.