loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » 10 najväčších lotériových tragédií

10 najväčších lotériových tragédií

10 najväčších lotériových tragédií Výhra v lotérii nemusí znamenať výhru v životeNešťastie z výhry?Pohodlný život?
10 najväčších lotériových tragédií

10 najväčších lotériových tragédií
10 najväčších lotériových tragédií

Každý človek si aspoň raz predstavoval, aké by to bolo, keby vyhral v lotérii. Predstava finančného zázraku je v mysli nás všetkých. Nakoniec, veď vás to stojí len pár drobných a trochu snenia, nie?

Predstavte si napríklad, čo by ste si počali s miliónom dolárov alebo dokonca s piatimi stovkami miliónov dolárov. Mohli by ste mať veľký dom, silné auto a mohli by ste sa postarať o ľudí okolo seba. Avšak desať ľudí na nižšie uvedenom zozname sú dôkazom toho, že nad osudom peniaze zvíťaziť nedokážu. Dostali sa na úroveň, o akej väčšina z nás len sníva. Život na vysokej nohe si však dlho neužili. Preto sme túto desiatku nazvali „10 najväčších lotériových tragédií“.

Č. 10 – Willie Hurt, Michigan, 3,1 milióna dolárov

  • V roku 1989 bol Willie Hurt šťastnou hlavou rodiny. Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď vyhral v michiganskej lotérii 3,1 milióna dolárov. Za necelé dva roky sa so ženou rozišiel, deti boli zverené do starostlivosti manželky, majetok premrhal a bol obvinený z pokusu o zabitie. Jeho advokát tvrdí, že väčšinu peňazí zhltol rozvod – príčinou rozvodu bola závislosť od kokaínu.

Č. 9 – Suzanne Mullins, Virginia, 4,2 milióna dolárov
  • V roku 1993 sa Suzanne Mullins podarilo uhádnuť všetkých šesť čísiel vo virginskej lotérii a vyhrala 4,2 milióna dolárov. Napriek tomu sa za necelých päť rokov ocitla vo veľkej finančnej tiesni, pretože jej výdavky presiahli príjmy. Zúfalá si zobrala pôžičku od jednej finančnej nadácie. O 11 rokov neskôr mala Mullins neuhradené splátky v hodnote stopäťdesiatštyritisíc dolárov, vraj pre dlhodobé ochorenie jej nepoisteného zaťa, ktorý potreboval milión dolárov na platby lekárom.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.