loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » 10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť single

10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť single

10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť singleNezávislosť a rozvoj
Nezávislosť a rozvoj

Nezávislá a voľná
Nezávislá a voľná


6. Ste nezávislá. Týka sa to rovnako dôležitých rozhodnutí, ako aj každodenných záležitostí. Nemusíte odísť z večierka skôr, lebo váš milovaný to prehnal s alkoholom, dokonca môžete odísť vtedy, keď sa vám bude chcieť a nemusíte sa obávať, že niekomu kazíte zábavu.

7. Môžete sa rozvíjať. Ak si ešte nechcete založiť rodinu, môžete investovať do seba. Kurzy, školenia, postgraduálne štúdium - máte čas na rozšírenie si svojich znalostí. Môžete sa venovať aj nejakým záľubám - začať navštevovať kurz tanca, hodiny jogy, kresbu uhlíkom. Môžete skúsiť všetko, na čo ste predtým nemali čas.

8. Stále máte šancu spoznať niekoho zaujímavého. Váš osobný život je opäť čistou kartou. Môžete spoznávať nových ľudí, stretávať sa s nimi, začať s niekým chodiť, keď na to budete pripravená. Všetko záleží len na vás, vy ste vládkyňou nad svojím osudom.

9. Môžete sa meniť. Človek prechádza nejakými zmenami v každom veku. Teraz, keď ste sama, hľadáte znova samú seba. Nemusíte sa báť, že vám niekto pripomenie, že ste boli mladá priebojná žena a že sa z vás teraz stal melancholický domased. Nový partner vás bude ľúbiť takú, aká ste naozaj.

10. Nemusíte zapúšťať korene. Črtá sa vám atraktívny kontrakt v zahraničí? Alebo možno niekoľkoročná cesta okolo sveta? Nič vás nedrží na jednom mieste. Môžete sa vybrať svojou cestou a možno tam nájdete, čo hľadáte.

Ako vidíte, čas strávený bez partnera nie je premárneným časom. Práve naopak, dá sa naozaj dobre využiť. Keď si po všetkých nevydarených vzťahoch oddýchnete, znovu nájdete sama seba a začnete žiť svojím vlastným rytmom, postupne budete pripravená na nový vzťah.

V zrelom vzťahu so správnym človekom zistíte, že sa vlastne nemusíte vôbec meniť. Pretože je dôležité, aby ste si vždy našli čas aj na seba, svoje záľuby, názory a rozhodnutia. Ak na to vo vzťahu nie je miesto, je to znamenie, že je lepšie ostať sama a počkať na toho pravého.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.