loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » 10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť single

10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť single

10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť singleNezávislosť a rozvoj
10 dôvodov, pre ktoré sa oplatí byť single

Robíte to, čo máte rada
Robíte to, čo máte rada

Ste single? Netrápte sa!

Prestaňte klamať samé seba. Aby bol človek šťastný, potrebuje si vytvoriť nejaký zväzok. Skôr či neskôr sa preto každý snaží vstúpiť do vzťahu a založiť si rodinu. Sú však chvíle, keď sme po nevydarených vzťahoch znova samy, alebo sme ešte jednoducho nestretli toho pravého. Často máme obavy, že už nikdy nebudeme šťastné. Namiesto toho, aby sme smútili, využime ten čas pre seba!

Čo získate, keď budete sama:


1. Čas pre svoje myšlienky. Predtým ste boli zaneprázdnená, veľa ste pracovali, a nespočetne mnoho voľného času ste venovali partnerovi. Na chvíľku osamote už neostával čas. A niekedy je naozaj dobré byť sám so svojimi myšlienkami. Je to naozaj dôležité a teraz to môžete dohnať.

2. Lepšie sebapoznanie. Overíte si, čo máte naozaj rada a čo nie. Chodíte na plaváreň zo zvyku, lebo váš bývalý priateľ vás tam brával dvakrát týždenne? Teraz možno zistíte, že máte radi dlhé prechádzky a maľovanie na sklo.

3. Viac času na priateľov a rodinu. Je to najlepší čas na to, aby ste sa stretli so všetkými, ktorých ste predtým zanedbávali. Známi zo školy, kamaráti z ulice – keď ste nemali čas, oni boli prví, s kým ste sa prestali stretávať. Teraz je najvhodnejší čas na obnovenie starých známostí. Možno práve vďaka tomu sa vo vašom živote znovu objaví nejaký zaujímavý človek. A nakoniec sa poteší aj teta, že budete mať konečne čas, aby ste jej pomohli v záhrade.

4. Máte viac času na to, čo máte rada. Zbožňovali ste pozeranie romantických komédií s kamarátkami? Museli ste pred svojím partnerom vždy obhajovať frekvenciu týchto stretnutí, ktoré on považoval za stratu času? Teraz môžete pokojne robiť to, čo sa vám zachce.

5. Lepšie je byť sama ako v nezdravom vzťahu. Vaši priatelia žijú vo vzťahoch, ktoré nie sú až také najšťastnejšie, sužujú ich pochybnosti, či sú so správnym človekom, nedokážu ich rozptýliť, ale ani skoncovať s takýmto zväzkom. Vás sa to už netýka, život vás už trochu naučil a viete, čo chcete. To najlepšie je ešte stále pred vami.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.