loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Móda » Sprievodca » Tajomstvo úspešných nákupov

Tajomstvo úspešných nákupov

Tajomstvo úspešných nákupovVšímajte si detailyNajvýhodnejší nákup
Najvýhodnejší nákup

Najvýhodnejší nákup
Najvýhodnejší nákup

Výpredaje

„V akcii“ sa dá dobre nakúpiť bez toho, žeby nás to finančne zruinovalo, treba však mať na pamäti zásady, ktoré sme uviedli vyššie.
Nikdy nekupujte niečo, o čom nie ste celkom presvedčená, len preto, že to stojí o polovicu menej. Radšej zaplatiť stopercentnú sumu za šaty, v ktorých vyzeráte skvele, ako dvakrát menej za niečo, čo bude potom aj tak ležať v skrini.

Ak viete, že vo vašom obľúbenom obchode bude onedlho výpredaj, pár dní predtým si vyskúšajte šaty, ktoré ste si vyhliadli, a to v rôznych farbách a veľkostiach, aby ste presne vedeli, čo si chcete kúpiť.

Určite si rozpočet


Mali by ste vedieť, akú sumu máte k dispozícii, pomôže vám to nepodliehať pri nakupovaní spontánnym impulzom. Debetnú a kreditnú kartu nechajte pre istotu doma. Nákupy majú byť pre vás najmä potešením, netreba si ich kaziť morálnymi výčitkami kvôli príliš veľkej rozšafnosti.

Naša rada:
Keď nakupujeme za nižšiu cenu, neznamená to, že máme kúpiť hocičo. Mnohé obchody neakceptujú vrátenie akciového tovaru. Nechajte si preto dosť času na vyskúšanie a správne rozhodnutie.


Najvýhodnejší nákup

Vo výpredajoch sa najviac oplatí nákup väčších vecí ako kabáty, bundy, topánky, či kostým. Ak si vyberiete klasické modely, budú moderné viac sezón. Je to výborná príležitosť kúpiť si niečo, po čom dlhšie túžite, alebo čo ste zahliadli v ženských časopisoch, za prijateľnú sumu.
Na začiatku výpredaja je najväčší výber farieb a veľkostí, ale nezaškodí zájsť do obľúbeného obchodu aj ku koncu – tričká či spodná bielizeň sa dá vtedy kúpiť za babku.

Náš tip:

Všetky chceme byť trendy na začiatku zimy či leta a nie na konci, ak ale máte obmedzený rozpočet, vyberte si jeden hit, ktorý si kúpite na začiatku sezóny, napríklad topánky, tašku, niečo z bižutérie alebo módny sveter.
Drahšie veci si môžete „uloviť“ neskôr vo výpredajoch.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.