loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Móda » Prêt-à-porter » Outlety v Chicagu

Outlety v Chicagu

Outlety v ChicaguLoehmann´s a Marshalls
Outlety v Chicagu

Outlety v Chicagu
Outlety v Chicagu

Outlety v Chicagu

Svetová ekonomika je v kríze, nájdeme niečo pozitívne na tomto smutnom zistení?
Kurz eura voči doláru je pre nás dôvodom na úsmev, Amerika je zem nákupov, tak hor sa za spoznávaním krás miestnych outletov!

Chicago je kľudnejšie, čistejšie a komornejšie ako New York a má pre nás ženy naše krásne slovenské Golf Road Schaumburg. Na tejto adrese v tehlovej radovej zástavbe susedia Nordstrom Rack, Loehmann´s a Marshalls.

Nordstrom Rack je poslednou štáciou pre veci, ktoré si nenašli majiteľa v drahom luxusnom nákupáku Nordstrom na Michigan Avenue, alebo sa sem dostali od výrobcu s drobnou chybou krásy. Chybou v materskom Nordstrom sú zas ceny jednotlivých produktov, začínajúce na úrovni priemerného mesačného platu občana SR.

Alberta Feretti, Alexander McQueen, Anna Sui, Armani, Balenciaga, Bottega Veneta, Burberry, Calvin Klein, Canalli, Chanel, Chloe, Dior, D&G, Fendi, Ferragamo, Lanvin, Manolo Blahnik, Marc Jacobs, Michael Kors, Oscar de la Renta, Prada, Tod´s, Valentino, YSL, Zac Posen a ďaľších 500 značiek ponúka Nordstrom a tie isté značky na nás čakajú v Nordstrom Rack, bohužiaľ už nie tak krásne poukladané, sú zavesené na kovových otáčavých konštrukciách ako pred dvadsiatimi rokmi v Priori, ale za 30-70% pôvodnej ceny im musí byť odpustené.

Dobrodružtvom je prehrabávanie sa medzi kusmi zvrškov, kabeliek, topánok, doplnkov, rukavíc, šatiek a opaskov. Nik nikdy nevie, na čo náhodne natrafí. Spokojný bude ten, kto nič konkrétne nehľadá, len rád vychutnáva hrejivý pocit v hrudníku, čakať totiž v rade na zaplatenie so sukňou Max Mara za dvacku sa rovná zásahu adrenalínu do srdcového svalu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky prêt-à-porter
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.