loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Móda » Sprievodca » Čo zabíja váš imidž?

Čo zabíja váš imidž?

Čo zabíja váš imidž?
Čo zabíja váš imidž?

Čo zabíja váš imidž
Čo zabíja váš imidž

Čo zabíja váš imidž?

Elegancia je harmóniou všetkých prvkov vášho výzoru. Jeden malý prešľap môže zničiť vaše úsilie. Preto venujte pozornosť detailom a vyhnite sa nasledujúcim faux pas imidžu:

1. Invázia vône.
Ťažké a intenzívne parfumy si nechajte na večer. Na každodenné nosenie si zvoľte toaletnú vodu, ktorá je ľahšia než parfum, čím predídete bolesti hláv vašich kolegýň v práci.

2. Obhryzené nechty! Aj keď ste vo veľkom strese, jedzte všetko možné, len nie vlastné nechty! Diskrétna manikúra je vždy elegantná.

3. Biele ponožky,
pripomíname: povoľujú sa len k športovému oblečeniu.

4. Pozor na priesvitné oblečenie.
Pod bielu blúzku si nedávajte čiernu ani farebnú podprsenku. Ak si oblečiete nohavice z tenkého a priesvitného materiálu, namiesto bielej spodnej bielizne uprednostnite odtiene telovej farby.

5. Plavky: predtým, ako sa vyberiete na pláž, uistite sa, či mokré plavky neodhaľujú všetko pod nimi. V takom prípade ich totiž nepotrebujete.

6. Neumyté vlasy: absolútna katastrofa! Ak musíte, umývajte si vlasy každý deň. Mastné alebo špinavé vlasy zničia výsledný efekt, a to aj vtedy, keď budete mať na sebe hoci aj kostým od Armaniho.

7. Tričko s hlúpym nápisom
, typu "Som sexi" nepotrebuje ďalší komentár.

8. Nohavice s pútkami, nosené bez opasku. Ak nemáte rada opasky, vyberajte si nohavice, ktoré nemajú pútka, alebo, ak ich už majú, zakrývajte ich dlhšou blúzkou. Výnimkou sú rifle.

9. Tesné oblečenie je síce ženské, ale ak máte kyprejšie tvary, vyzerá to vulgárne, takisto, ako obrysy tangá nohavičiek zarezaných do tela. Tento typ bielizne bol vytvorený pre intímne chvíle, nemusí celý svet vedieť, čo máte pod šatami.

10. Buďte sexi, ale nie primitívnym spôsobom!
Dekolt ukazujte s mierou. Má to byť len náznak toho, čo sa skrýva pod blúzkou, nie predvádzanie. Úplné odhalenie si nechajte na inú príležitosť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.