loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

80. roky

80. rokyNiekoľko tipov pre váš šatník v disko štýle
80. roky

80. roky
80. roky

Pre tých, ktorí nie sú vyznávačmi romantického štýlu, je vhodnou alternatívou trend „disko osemdesiatych rokov“. Štýl, ktorý zaviedli hviezdy elektrického popu na začiatku 80. rokov, spôsobuje v dnešnej dobe rozruch medzi mladými celebritami v Hollywoode; a to už od minulej sezóny. Lindsay Lohan alebo Mischa Barton ihneď prebrali funky oblečenie pripomínajúce obdobie slávy popovej hudby. Tak či tak sa nesnažte kopírovať outfity, ktoré nosila Madonna alebo Cindy Lauper.

Dnešný disko look musí uplatniť a oživiť tie najlepšie momenty z módy tohto obdobia.

Kúskom oblečenia, ktorý tento štýl vystihuje, sú minišaty priliehajúce k telu, ktoré sa nosia k vysokým topánkam. Či už sú nastrihané z horizontálnych elastických pruhov vo fluoreskujúcich odtieňoch od Proenzy Schouler alebo ušité zo zlatého lamé od Alessanda der Acguy či z čierneho džerseja od Stelly McCartney, vždy sú perfektnou voľbou na klubovú noc.

Kolekcia sezóny, predovšetkým tej londýnskej, znovu obrátila pozornosť na výtvory slávnych mien tejto dekády: Mugler, Leger a Versace. Britskí návrhári – medzi nimi i Christopher Kane – pridávajú k tomuto štýlu športový podtón, a to použitím širokých, kontrastných zipsov a doplnkov, ako umelohmotné opasky.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.