loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Matka a dieťa » Tehotenstvo » Nestrácajte šarm počas tehotenstva

Nestrácajte šarm počas tehotenstva

Nestrácajte šarm počas tehotenstvaČo si obliecť?
Nestrácajte šarm počas tehotenstva

Tehotenstvo a móda
Tehotenstvo a móda

Čakáte bábätko? Blahoželáme!
Tehotenstvo pre vás môže znamenať hotový prevrat. Vaše telo sa mení, pohľady okolia takisto a aj vy zažívate úplne nové pocity. To všetko však nie je dôvodom nato, aby ste sa vzdali svojej ženskosti na celých deväť mesiacov. Ako teda upraviť a doplniť šatník pre toto výnimočné obdobie? Nemusíte sa vzdať svojho štýlu. Tehotenstvo rozhodne nie je synonymom vyťahaných teplákov, nadrozmerných tričiek a neforemných šiat, práve naopak. Čoraz viac módnych návrhárov sa zaujíma o cieľovú skupinu tehotných žien, navrhujú šaty, ktoré často zvýrazňujú vaše nové krivky, pastelových farieb, s nápaditými vzormi. Nechajte sa teda inšpirovať! Čo si obliecť?

  1. Pamätáte si nohavice na traky? Tak na nich rýchlo zabudnite. Určite sú pohodlné, ale už z diaľky kričia: pozor, tehotná!  Vyberte si nohavice s nastaviteľným pásom, ktoré môžu navonok vyzerať úplne rovnako a elegantne ako tie, ktoré ste nosili predtým.
  2. Tuniky, ktoré sú zatiaľ stále v móde, sa výborne hodia na maskovanie bruška, ak nemáte práve chuť, aby to každý videl
  3. Topy a šaty riasené pod prsiami, tzv. štýl baby doll
  4. Zvýraznite oblečením vaše prsia (ktoré konečne vyzerajú tak, ako ste si vždy priali). Odvediete tým tým prehnanú pozornosť od zväčšujúceho sa bruška a zároveň ju sústredíte na vaše prednosti.
  5. Ak ste útlejšia a obávate sa, že budete pôsobiť príliš nízka a oblá, voľte priliehavé oblečenie, ktoré opticky predlžuje postavu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky tehotenstvo
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.