loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Vzťahy so ženatými mužmi

Vzťahy so ženatými mužmi

Vzťahy so ženatými mužmiTajný vzťah
Vzťahy so ženatými mužmi

Vzťahy so ženatými mužmi
Vzťahy so ženatými mužmi

Vzťahy so ženatými mužmi nie sú témou, ktorá by sa dala ľahko spracovať alebo vysvetliť, odborne i neodborne. Bohužiaľ sú však tieto vzťahy pomerne rozšírené. Pokúsme sa nájsť nejaké vysvetlenie pre chovanie žien, ktoré takéto správanie sa schvaľujú, zatiaľ čo ostatné ho považujú za krajne nevhodné.

V prvom rade je dobré si uvedomiť, že ženy, ktoré akceptujú schôdzky so ženatými mužmi sú často len zvedavé a spočiatku chcú vyskúšať niečo nové, bez ohľadu na to, či je muž ženatý alebo nie. Ale postupom času, hlavne pokiaľ sa pridajú city, sa veci stanú zložitejšími a nastane klasická situácia, kedy sa žena postupne zmieri s úlohou milenky (čo nebýva práve príjemná a žiaduca rola). K tomu sa potom môžu pridať výčitky svedomia, že by ste mohli ublížiť celej mužovej rodine, pretože vo väčšine prípadov muži svoju rodinu zanedbávajú, aby sa mohli starať o vás.

Popri už známych a predvídateľných situáciách spôsobených vzťahom so ženatým mužom je dobré sa už od samého začiatku pozrieť pravde do očí.

Musíte si predovšetkým ujasniť, prečo chcete zachovať vzťah s vaším milencom. Môže to byť z finančných dôvodov, pretože je schopný vám dať to, čo iní muži nie; alebo z citových dôvodov, pretože ste mali tú „smolu“, že ste v ňom našli presne to, čo vás napĺňa šťastím; alebo zo zbabelosti či pohodlnosti, pretože si netrúfate situáciu riešiť nejakým rozumným spôsobom.

Ďalším aspektom, ktorý by ste mali zobrať do úvahy, je nutnosť zdržať sa mnohých spoločenských a verejných aktivít. Ste povinná chrániť vášho milenca pred prezradením vášho vzťahu a nežiaducimi následkami. Niektoré ženy to vedia, iné to však nedokážu a robia mužovi zo života doslova peklo. Potom sa ale nemôžu čudovať, že po čase od nich ich milenec odíde alebo prestane napĺňať ich požiadavky. Pokiaľ vám dotyčný muž za to stojí, prijímete tieto obmedzenia ako súčasť života, inak nemá zmysel vo vzťahu pokračovať.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
anira221 január, 2011 o 02:48


HELLO,
My name is miss Anira i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (anira_bugiba@yahoo.com)I believe we can move from here I am waiting.
Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life
Thanks
Miss Anira
anira_bugiba@yahoo.com
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.