loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Vydaté ženy nenávidia sex?

Vydaté ženy nenávidia sex?

Vydaté ženy nenávidia sex?Tipy ako obnoviť sexuálny život
Vydaté ženy nenávidia sex?

Vydaté ženy nenávidia sex?
Vydaté ženy nenávidia sex?

Nedávno vyšla najavo šokujúca pravda: podľa výsledkov mnohých prieskumov sa ukázalo, že viac ako polovica vydatých žien by najradšej vôbec nemala sex alebo len zriedkakedy. Pod maskou anonymity sa ženy priznávajú, že ak v ich manželskom spolužití niečo nefunguje, tak v tejto oblasti je to ich vinou, pretože vo väčšine prípadov ony odmietajú sexuálne návrhy svojich partnerov.

Vydatá žena, ktorá sa nejakým spôsobom vzdáva sexuálneho života, má pre to rôzne dôvody. Od únavy a jednotvárnosti každodenného života po starosti o deti a potrebu stavať ich v každom prípade na prvé miesto, aj na úkor manžela. Napriek tomu odmietnutie sexu neznamená, že by vydaté ženy nemali sexuálne túžby. Dôvodom pre to, že si vybrali takúto cestu je fakt, že sa cítia byť zanedbávané a vzdávajú sa ilúzií, že sa situácia vráti do normálneho stavu.

Sexuológovia však upozorňujú na to, že výsledky štúdií nie sú zďaleka také vážne, ako vyzerajú. Problémy týchto žien majú riešenie. Len málo z nich totiž uviedlo, že by ich partner vôbec nepriťahoval alebo že sex sa im zdá nepatričný. 

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.