loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Voyeurismus – (ne)bezpečné pozorovanie

Voyeurismus – (ne)bezpečné pozorovanie

Voyeurismus – (ne)bezpečné pozorovanieVoyeur a fetišismus
Voyeurismus – (ne)bezpečné pozorovanie

Voyeurismus – (ne)bezpečné pozorovanie
Voyeurismus – (ne)bezpečné pozorovanie

Vo všeobecnosti je informovanosť o sexe oveľa vyššia než tomu bolo v minulých desaťročiach, ale ešte stále máme v mnohom nejasnosti, až medzery...

Čo takto jasne definovať pojem Voyeurizmus?

  • Voyeurizmus sa radí medzi sexuálne úchylky. Takýto človek má problém sa bežným spôsobom vzrušiť, preto svojej túžbe napomáha netradičnými spôsobmi. Slovo Voyeurizmus pochádza z francúzštiny a v preklade znamená čumieť. Voyeur čiže „čumil“ sa vzruší len sledovaním intímností iných ľudí (mužov, žien i párov), pričom jeho počínanie je vždy tajné.
Prečo sexuálna úchylka?
  • Pripadá vám táto činnosť normálna? „Je len trochu zvedavý“, poviete si možno. Zvedavosť predsa patrí k životu. To bezpochyby áno. Ale aj zvedavosť má svoje medze. Ak vám nerobí problém sa vzrušiť a pozorovanie cudzích ľudí pri súloži beriete len ako príjemné spestrenie vašej vlastnej sexuálnej túžby, potom je všetko v poriadku. Voyeur však také šťastie nemá. Uprednostňuje totiž tajné pozorovanie pred partnerskými sexuálnymi aktivitami, čo sa v sexuológii už označuje za sexuálnu uchýlku.
Ako spoznám voyeura?
  • Väčšinou len ťažko. Voyeur má tendencie nosiť si so sebou na verejné miesta fotoaparát či kameru. Potom už si len nájde vhodné miesto, odkiaľ má dobrý výhľad a jeho jazda začína. Voyeur vyhľadáva miesta ako sú pláže, verejné kúpaliská, strechy budov, z ktorých je dobrý výhľad do okolitých bytov...
  • Možno sa vám stáva, že vybehnete z kúpeľne len tak, hoci ste si v byte zabudli zatiahnuť žalúzie. „Ale, na tú chvíľočku, ako sa oblečiem, to nikto ani nezbadá.“ Omyl - voyeur je vždy pripravený a stačí mu skutočne malý okamih na to, aby zazrel vaše pohojdávajúce sa prsia, a bude sa vracať deň čo deň. Dávajte si preto veľký pozor!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.