loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Viete, čo má v rozkroku?

Viete, čo má v rozkroku?

Viete, čo má v rozkroku?Tak trochu netypický penis
Viete, čo má v rozkroku?

Viete, čo má v rozkroku?
Viete, čo má v rozkroku?

Anatómia penisu

O mužskej pýche bolo toho už popísané mnoho. Samé si iste spomínate na hodiny anatómie ľudského tela. Spolužiačky sa červenali, spolužiaci významne pokašliavali a tajne si pod školskými lavicami prezerali obrázky nahých žien... Napriek tomu si ale mnohé z nás pamätáme pramálo poznatkov. Tobôž o anatómii penisu. Prečo by ste si to aj mali pamätať, vy predsa penis nemáte!

Nechcete ale vedieť o mužoch takmer všetko?

Dôkladne poskladaný penis

Z čoho sa vlastne penis skladá? Predstavte si ho napríklad ako dutú trubicu obalenú vrtsvou kože. Neznie to príliš eroticky, vieme. Ale v tomto článku sa vás chceme niečomu priučiť, nie fantazírovať.

Penis je zložený z troch oddelených trubíc. Zaujímavé pre nás budú prvé dve, keďže práve tie sa podieľajú na erekcii penisu.

Žaluď

Vrchná časť penisu, respektíve žaluď, býva najcitlivejšou časťou celého údu. Koža, ktorá ju pokrýva, robí doslova zázraky. Jej pohybmi je mužovi po krátkej či dlhšej dobe umožnený vznik erekcie.

Žaluď je skutočná špecialita penisu. Nielenže je pokrytý predkožkou, jeho koža pretína množstvo nervových zakončení, vďaka ktorým je žaluď tak citlivý na dotyk, teplo, chlad aj bolesť. Je tiež jedným z obľúbených dámskych hračiek – predovšetkým pri orálnom sexe!

Miešok

Nie sú to semenníky, ani penis samotný... Jedná sa o časť penisu s veľmi jemnou a málo ochlpenou pokožkou (na dotyk ho určite poznáte). Koža mieška je v podstate jeden veľký sval, ktorý sťahuje semenníky.

Skúste si všimnúť, ako sa koža stiahne, keď na lono svojho milého priložíte ľadovú ruku. Ale pozor, veľmi vám asi nepoďakuje!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.