loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Vagína – zoznámte sa s ňou!

Vagína – zoznámte sa s ňou!

Vagína – zoznámte sa s ňou!Elastická vagínaZdravá vagínaVaginálny orgazmus
Vagína – zoznámte sa s ňou!

Vagína – zoznámte sa s ňou!
Vagína – zoznámte sa s ňou!

Viete o nej, je predsa len vaša a nie je vám vôbec ľahostajná (mimochodom mužom taktiež nie) – preto sa o ňu starostlivo staráte a vonku by ste nevyšli bez kvalitného prádla a balíčku intímnych obrúskov v kabelke... Alebo tiež nie. Možno je pre vás samozrejmosťou, a tak takmer zabúdate, čím sme my ženy boli obdarené... Zoznámte sa so svojou vagínou!

Vaše lono = vagína. Ste si isté?

Napriek tomu, že ženy s obľubou nazývajú vagínou celé svoje lono, nie je to celkom správne. A preto milé dámy, pokiaľ chcete oslniť kamarátky, muža, či samú seba vedomosťami o vlastnom tele, nemali by ste zabúdať, že vagína nerovná sa vulva. Vagína v nej totiž len ústi, je jej súčasťou. Zatiaľ čo vulva je presne tá časť, ktorú je pri pohľade na stojacu nahú ženu, jasne vidieť.

Ženský sval

Ženská pošva je v podstate jeden veľký sval. Táto nenápadná trubička dosahuje vzdialenosť okolo 8 cm, čo ľahko zistíte prstom, keď si napríklad zavádzate tampón. Ale pozor dámy! Pokiaľ čakáte, že vaša pošva bude presne ako tá, ktorú sme vídavali na stránkach učebníc biológie človeka, mýlite sa! Dĺžka, šírka, farba a predovšetkým tvar pošvy sa môžu líšiť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.