loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Umenie milovať

Umenie milovať

Umenie milovaťZlepšenie sexuálnej aktivity
Umenie milovať

Umenie milovať
Umenie milovať

„Bez umenia milovať je umenie žiť len barlou chromého.“

Pozývame vás do tejto citlivej, ale dôležitej oblasti pre akýkoľvek život, ktorý nemôže byť bez lásky. Je to pozvanie na premýšľanie o vašom živote a o vašich sexuálnych vzťahoch. Tento článok je určený pre moderné ženy bez predsudkov, ktoré si kladú otázky a ktoré sa snažia, aby ich citový život bol harmonický a naplnený.

Muži snívajú o krásnych ženách a my, ženy, o dobrých mužoch.

Sexuálny život predstavuje neustálu tému vo vzťahu dvoch ľudí. Je dôležitý,  pretože predstavuje akýsi barometer života a zdravotného stavu páru. Ak ide o ženu, na prvom mieste stojí vzťah k vlastnej sexualite.

V prvom rade by ste mali vedieť, že úspech v sexuálnej oblasti nezávisí len od výkonov a talentu vášho partnera, ale aj od vás ako ženy. Navyše, aj keď ste krásna, krása v sexuálnom vzťahu nie je všetko. Vonkajšia krása môže byť chladná a odťažitá. Avšak žena, ktorá je schopná udržať si partnera a byť neustále žiadaná, má oveľa rafinovanejšie tajomstvá ako len fyzickú krásu.

V sexuálnom vzťahu je muž obyčajne tým „aktívnym“, nikde však nie je napísané, že to tak musí byť vždy. Túto rolu by mali hrať rovnakou mierou obaja partneri. Umenie milovať spočíva vo vzájomnom objavovaní za úplnej dôvery, čo prispieva k vytvoreniu a udržaniu šťastia vo vzťahu.

Väčšina mužov má orgazmus vždy, keď sa milujú. Ženy už toľko šťastia nemajú. Niektoré z nich prežívajú jeden alebo viac orgazmov zakaždým, keď sa milujú, iné sú rady, keď sa mu aspoň priblížia, a ďalším je toto potešenie úplne odopreté. Veľa žien nikdy nezažilo orgazmus. To nie je dobré ani po fyzickej, ani po psychickej stránke. Z odborných štúdií sa dozvedáme, že sexuálna slasť sa meria počtom a intenzitou prežitých orgazmov.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
anira221 január, 2011 o 02:35


HELLO,
My name is miss Anira i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (anira_bugiba@yahoo.com)I believe we can move from here I am waiting.
Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life
Thanks
Miss Anira
anira_bugiba@yahoo.com
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.