loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Tri veci, ktorým muži nedokážu odolať

Tri veci, ktorým muži nedokážu odolať

Tri veci, ktorým muži nedokážu odolaťŽena, ktorá sa žensky oblieka
Tri veci, ktorým muži nedokážu odolať

Tri veci, ktorým muži nedokážu odolať
Tri veci, ktorým muži nedokážu odolať

Chcete si navždy získať jeho srdce? No, možno nie navždy, ale je pár vecí, ktoré s istotou upútajú jeho pozornosť aspoň načas.

Žena, ktorá sa usmieva

  • Žena, ktorá sa usmieva, je oveľa príťažlivejšia, ako si dokážete predstaviť. Nenútené, priateľské správanie a úprimný úsmev povzbudí mužov, aby vás oslovili. Pretože veľa žien sa obáva, aby nezanechali mylný dojem, mnohokrát úsmev potlačia.
  • Ak sa nebudete v mužskej spoločnosti príliš usmievať, budete sa cítiť istejšie, ale budete pôsobiť dojmom, že ste obozretná, pretože vás v minulosti zrejme niekto ranil.
  • Naproti tomu úsmev je známkou toho, že ste prístupná a otvorená všetkému novému. Muži veľakrát potrebujú nejaký náznak, skôr ako sa k žene priblížia. Pokiaľ sa žena tvári neprístupne, až odpudivo, muži zneistia a prípady, kedy si napriek tomu dodajú odvahy a oslovia ju, bývajú vzácne.
Žena, ktorá počúva
  • Muži bývajú často sklamaní, že ich žena nepočúva a ak aj áno, tak len pár minút. Väčšinou tiež dostávajú neradi košom a tak je pre nich oveľa ľahšie a istejšie udržiavať debatu aspoň na povrchnej úrovni. Očakávajú, že väčšina žien bude chcieť radšej hovoriť ako počúvať.
  • Ak sa stane, že stretnú ženu, ktorá počúva ušami aj očami (pozerá sa na neho, keď rozpráva), spozornie. A keď žena ďalej počúva a nepreberá kontrolu nad rozhovorom, muži sú jednoducho „chytení“. Áno, všetci vieme, že ženy rady rozprávajú, ale mužské srdce si získa tá, ktorá dokáže aj načúvať.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.