loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Tri polohy, ktoré sa mu budú páčiť

Tri polohy, ktoré sa mu budú páčiť

Tri polohy, ktoré sa mu budú páčiťUvoľnený a šťastnýNechajte ho, nech vás obdivuje
Tri polohy, ktoré sa mu budú páčiť

Tri polohy, ktoré sa mu budú páčiť
Tri polohy, ktoré sa mu budú páčiť

Každá žena by chcela, aby bolo jej partnerovi s ňou dobre. Koniec koncov, jeho spokojnosť ukazuje, aká dobrá je ona sama.

Všetko, čo musíte urobiť, je zaviesť do vašej spálne niekoľko variantov klasických polôh.

Partner sa bude cítiť ako ten najschopnejší a najlepší milenec a vaše úsilie bude odmenené intenzívnymi orgazmami. Čítajte, učte sa a vyskúšajte ešte dnes večer!

Pod kontrolou 

  • Muži zbožňujú polohu „zozadu”, pretože v nich prebúdza zvieracie inštinkty a dáva im pocit, že sú to oni, kto kontroluje situáciu. Prakticky ste mu úplne vydaná „na milosť a nemilosť” a on si s vami môže robiť, čo chce.
  • Položte sa na kraj postele opretá o kolená a lakte, zatiaľ čo on si nájde svoje miesto za vaším chrbtom s roztiahnutými nohami. Aby ste zväčšila jeho slasť, nechajte nohy pri sebe, aby vás partner cítil ešte zovretejšiu. Ak ešte raz za čas stiahnete svaly, bude to šťastný muž… a veľmi vzrušený!
  • On vás drží rukami za boky, čo mu umožňuje kontrolovať ako rýchlosť, tak aj hĺbku vniknutia. Má všetko pod kontrolou a cíti sa ako v siedmom nebi. Zatiaľ čo ho necháte, aby sa uspokojil, môžete sa zaoberať vlastným potešením. Oprite sa o jednu ruku a druhou si láskajte klitoris. Keď k tomu ešte dodáme, že táto poloha je vhodná na stimuláciu bodu G, tak lepšie to už byť nemôže.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.