loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Tantrická masáž

Tantrická masáž

Tantrická masážO čom masáž je?
Tantrická masáž

Vášeň
Vášeň

Niečo nové do našich spální

Tantrická masáž je najintímnejšia možná masáž, ktorá častejšie ako v erotických salónoch, prebieha v našich spálňach. Je síce plná vášne a erotiky, to ale neznamená, že na jej konci dochádza nevyhnutne k sexuálnemu aktu. Čo sa orgazmu týka, môže byť, ale rovnako tak, nie je nutnosťou.

Masáž je založená na tantrických a taoistických ideách o sexuálnej bioenergii, ktorá je dôležitou súčasťou tradičnej čínskej medicíny. Tantrické učenie rozoznáva 7 hlavných energetických centier, ktoré sa nazývajú čakry. Každé centrum zodpovedá úrovni života: od pudov, až po duchovnú úroveň. Sexuálna energia je jednou z čakier a je známa vďaka svojim vynikajúcim terapeutickým účinkom. Tým, že je prepojená s ostatnými čakrami, ovplyvňuje aj ostatné činnosti života. Z celého učenia teda vyplýva, že správne vykonaná tantrická masáž nielenže upravuje sexuálny energetický tok, ale pomáha tiež osobnostnému rastu človeka.

Hoci v západnom svete je tantrická masáž považovaná za sexuálnu aktivitu, pretože pri nej môžete dosiahnuť orgazmus, v ázijskom svete sa považuje za výbornú terapiu, ktorá môže liečiť rôzne sexuálne disfunkcie alebo traumy.

Samotný sexuálny úkon má totiž dve fázy: fyzickú a sexuálnu. Fyzickú dosiahnete pri rôznych sexuálnych polohách, ale sexuálnu dosiahnete jedine vtedy, ak sa zameriate na city, pocity a zážitky. Preto by masáž mala byť praktizovaná človekom, ktorému naplno dôverujete – masér totiž preberá plnú kontrolu nad vaším telom.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
majka233227 jún, 2011 o 08:57
m
majka233227 jún, 2011 o 08:57
m
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.