loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Tabu v spálni: Análny sex

Tabu v spálni: Análny sex

Tabu v spálni: Análny sexTipy ako si spríjemniť análny sex
Tabu v spálni: Análny sex

Tabu v spálni: Análny sex
Tabu v spálni: Análny sex

O análnom sexe hovorí veľmi málo ľudí, ale ešte menej je tých, ktorí priznávajú, že by ho radi uviedli do praxe alebo že dokonca túto formu intímnych vzťahov poznajú z vlastnej skúsenosti. Preto sa v tomto článku pokúsime pozrieť sa na obidve stránky análneho sexu so všetkým dobrým a zlým, čo k nemu patrí.

Vy sami rozhodujete, čo je pre vaše telo dobré a čo nie. Nesmiete sa nechať nikým ovplyvniť a skúšať niečo, čo nechcete. Je to len vaša voľba, či chcete, alebo nechcete poznať aj túto podobu sexu. Ak na niečo také nie ste pripravená, nerobte to, aj keď ste zvedavá, pretože to pre vás nebude veľmi príjemná skúsenosť a budete to dosť ľutovať.

Ak sa však rozhodnete, že začnete niečo také praktikovať, potom sa odporúča, aby ste to nerobili príliš často, pretože existuje jeden problém, o ktorom sa málo vie. Ide o to, že toto miesto nebolo stvorené na penetráciu.

A častejšie praktikovaný análny sex vedie k oslabeniu svalov a v určitom okamihu preruší kontrakčnú reakciu svalov, čo môže spôsobiť oslabenie zvierača. V dôsledku zníženej kontroly svalov zvierača sa môže stať, že nestihnete včas dobehnúť na toaletu. Môžu sa dokonca objaviť aj vnútorné trhliny (rany), ktoré je veľmi ťažké vyliečiť a ich liečba môže byť naozaj dlhodobá.

Dobre... Ak vás to ešte stále nevystrašilo, pozrieme sa aj na pozitívnu stránku.

Môžete objaviť nové pocity, vnemy, ktoré nikdy nezískate pri bežných sexuálnych polohách. Môžete dosiahnuť orgazmus iným a možno dokonca oveľa intenzívnejším spôsobom než pri normálnom sexe.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.