loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Striptíz – top 10 pravidiel

Striptíz – top 10 pravidiel

Striptíz – top 10 pravidielBuďte zvodná!
Striptíz – top 10 pravidiel

Striptíz – top 10 pravidiel
Striptíz – top 10 pravidiel

Striptíz je umenie a nie každý ho ovláda. Ale určite sa mu dokážeme naučiť, alebo sa o to môžeme aspoň pokúsiť.

Najskôr tu máme niekoľko zlatých pravidiel, ktoré by ste mali dodržať, ak chcete urobiť svojmu miléme striptíz ako profesionálka.

1. Najdôležitejšie pravidlo

  • Vy sa môžete partnera dotýkať, ale on vás nesmie. Ani rukami, ani ústami, nijako. Len oči a jeho predstavivosť môžu voľne vystrájať.
2. Vizuálny kontakt
  • Musíte s ním neustále udržiavať očný kontakt. Pozerajte sa mu do očí, či už k nemu stojíte čelom, alebo sa k nemu otočíte chrbtom a pozeráte sa cez rameno. Zvodný pohľad povie oveľa viac než tisíc slov.
3. Líčenie
  • Falošný bronz, lesk na pery, lícenka na tvár (môžete ju trochu použiť aj okolo bradaviek, aby vyzerali výraznejšie). Na telo použite olej, aby vaša koža vyzerala ako hodváb.
4. Rozsvietené svetlo
  • Chcete mu predsa ukázať telo a nie ho skrývať! Ani nie je dôležité, či vyzeráte lepšie ako topmodelka, alebo máte v pláne držať až do leta drastickú diétu. Sexy znamená v prvom rade postoj k sebe samej, a nie to, ako vyzeráte. Nepotrebujete telo manekýnky k tomu, aby ste sa vyzliekli. Všetko, čo potrebujete je sebadôvera.
5. Naplánujte si, čo budete mať na sebe
  • Ak premýšľate o tom, že začnete so striptízom akonáhle vstúpite doma do dverí, potom budete musieť mať zodpovedajúce oblečenie už v práci (alebo sa prezliecť pred odchodom domov). Biela blúzka, sukňa, pančuchy, podväzky, topánky na podpätku a čo najviac sexi spodná bielizeň. Koniec koncov nie je to tak náročné.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.