loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Sexi Vianoce

Sexi VianoceSexi vianočné kostýmySexi vianočné darčekySexi vianočné menu
Sexi Vianoce

Sexi Vianoce
Sexi Vianoce

Rozhodli ste sa tento rok odmietnuť všetky pozvania k rodičom, svokrovcom, sestrám, bratrancom, tetám... a namiesto veľkorodinného ruchu, šumu, stresu a hluku, ich plánujete stráviť zašití v kľude svojho domova? A prečo nie?

Vianoce sú ideálnym časom, aby ste si so svojím najdrahším vynahradili všetky tie nadčasy, osamelé víkendy, či unavené rýchlovky tesne pred spánkom

Po celý rok ste na seba takmer vôbec nemali čas, a tých intímnych dvanásť dní v lete pri mori vám bolo tak žalostne málo...

Možno len nemáte chuť na Vianoce v hlučnej rodine, alebo vaše telo skutočne naliehavo piští po tele vášho milého, alebo si len chcete užiť romantiku Vianoc v spoločnej domácnosti... nech sú vaše dôvody akékoľvek, nebojte sa stráviť tohtoročné Vianoce vo dvojici a užite si Štedrý deň s romantikou, vášňou, sexappealom, nehou a hlavne s láskou!

Sviatky v páre totiž vedia mať svoje nenahraditeľné čaro!

Opúšťa vás kreativita? Ponúkame vám hneď niekoľko skvelých tipov, ako stráviť originálne sexi Vianoce.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
Siuš19 november, 2014 o 21:18
Na takýto horúci vianočný štedrý večer skúste napríklad kostým snehovej kráľovnej http://www.lusiafashion.sk/Vianocny-kostym-Snow-Queen-P21043-LuSia-fashion-d121043.htm alebo kostým vianočné dievča http://www.lusiafashion.sk/Vianocny-kostym-Christmas-Girl-P21066-LuSia-fashion-d121066.htm , kostým snežného dievčaťa http://www.lusiafashion.sk/Vianocny-kostym-Snow-Princes-P21046-LuSia-fashion-d121046.htm , kostým santova pomocníčka http://www.lusiafashion.sk/Vianocny-kostym-Santas-girl-P18312-LuSia-fashion-d118312.htm , kostým elfa http://www.lusiafashion.sk/Vianocny-kostym-Elf-P6392-LuSia-fashion-d16392.htm a ešte mnoho ďalších kostýmov http://www.lusiafashion.sk/Vianoce-2014-c8_0_1.htm .
Na tejto stránke nájdete aj viac kostýmov na iné hrejivé príležitosti http://www.lusiafashion.sk/spodne-pradlo/damske-eroticke-pradlo/kostymy . Určite tam nájdete niečo, čo Vás zaujme.
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.