loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Sex – odhaľte svoje túžby!

Sex – odhaľte svoje túžby!

Sex – odhaľte svoje túžby!
Sex – odhaľte svoje túžby!

Sex – odhaľte svoje túžby!
Sex – odhaľte svoje túžby!

Zistite, čo máte rada na sexe.

Viete, čo na vás v spálni naozaj pôsobí? Strávte nejaký čas sama alebo s partnerom a popremýšľajte, čo vám spôsobuje najväčšiu rozkoš. 

Môžete na to použiť naše malé cvičenie, ktoré odporúčajú sexuológovia:

Vráťte sa v spomienkach k vašim prvým sexuálnym zážitkom. Aké boli? Pamätáte si svoje pocity z tohto obdobia? Aké boli vaše sexuálne fantázie v mladosti? Aké dotyky, spôsoby či polohy vám vtedy boli príjemné? Aký je váš vzťah k týmto túžbam dnes? Vytvorte si zoznam len pre seba.

Aké sexuálne myšlienky, ak vôbec nejaké, vám napadnú, keď si len tak leňošíte? Zapíšte si ich.

Radi si predstavujete erotické príhody a scénky? Ak áno, hľadajte inšpiráciu v knihách, albumoch, časopisoch alebo na internete a nájdite tie, ktoré vás skutočne vzrušujú.

Nájdite si čas pre seba, nenechajte sa rušiť, uvoľnite sa a doprajte si teplý kúpeľ. Dotýkajte sa svojho tela a zisťujte, čo vám je príjemné: hladkanie, masírovanie, škrabkanie. Nezameriavajte sa len na erotogénne zóny. Snažte sa zapamätať si, aký druh stimulácie na vás pôsobí najlepšie.

Sama alebo s partnerom si zapíšte každú sexuálnu aktivitu, ktorá vám napadne, to, čo ste ešte neskúsili, čo by ste vyskúšať chceli, čo ste videli vo filme. Dokonca aj to, čo sa zdá byť vulgárne alebo divné. Potom bod po bode rozoberte a zaznačte: „áno“, „nie“ a „možno“. Postupným listovaním sexuálneho menu sa váš postoj k novým sexuálnym praktikám môže zmeniť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.