loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Sex na jednu noc

Sex na jednu noc

Sex na jednu noc Pravidlá vzťahu na jednu nocDôsledky vzťahu na jednu noc
Sex na jednu noc

Sex na jednu noc
Sex na jednu noc

Hovoriť o „one-night stands“, teda o dobrodružstvách na jednu noc, nie je v živote ženy vôbec jednoduché. Aj keď sme voľnomyšlienkárske a neviazané, stále sa stretávame so spoločnosťou plnou predsudkov, ktorá uznáva iné pravidlá – tzv. morálne. Mnoho z nás viac či menej v určitej životnej etape experimentovalo s rôznymi druhmi sexu: pozeraným, príjemným, prevádzaným.

Dôvody vzťahu na jednu noc

Dôvodov, prečo ste sa uchýlili k dobrodružstvu na jednu noc, môže byť veľa: rozišli ste sa s priateľom a chceli ste mu dokázať, že vám to je jedno (čo je dosť hlúpy dôvod, ktorý máva často nepríjemné následky), strašne dlho ste nikoho nemali v posteli a nechcete celkom zabudnúť, aké to je, stretli ste niekoho, kto vás neuveriteľne vzrušuje, máte vzťah, v ktorom sa cítite obmedzovaná, nudíte sa a chcete si bokom trochu užiť bez toho, aby ste tento vzťah skončili, ste zvedavé, aké to vlastne je, chcete pôsobiť sexuálne vyspelo atď.

Jedna vec je však istá – ak niektorá z vás očakáva priebeh ako v romantických komédiách, kde sa ráno prebudí, dotyčný ju vezme do náručia a zahrnie ju nehou a láskou, alebo sa dokonca rozhodne, že práve ona je ženou jeho života, potom trpko narazí. Sex na jednu noc môže byť niečo veľmi vzrušujúce a uvoľňujúce len vtedy, keď ste si vedomá toho, že tým to končí; je to totiž len sex na jednu noc.

Racionálna žena si uvedomuje, že to je len na jednu noc a potom ho už dotyčného pána nikdy neuvidí, alebo aj keď ho niekde stretne, určite nebude súčasťou jeho ďalšieho života. Existujú ale okamihy, keď sa jej začne páčiť a dúfa, že ak ho trebárs ohromí v posteli a poskytne mu orálny sex na jednotku s hviezdičkou, on sa do nej bleskovo zamiluje a nenechá ju odísť.

Ak chcete niečo viac než len sex, skúste to inak. Nie cez „one-night stand“, pretože názor mužov na ženy, ktoré sa púšťajú do podobných dobrodružstiev, je pomerne dobre známy.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.