loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Sex(i) Valentín

Sex(i) Valentín

Sex(i) Valentín
Sex(i) Valentín

Sex(i) Valentín
Sex(i) Valentín

Máte už naplánovanú valentínsku večeru pre svojho drahého? Výborne!

Pripravte si však aj menu, ktoré mu naservírujete v posteli!

objatie

  • Prejavovaním nežností si udržíte bohatší sexuálny život. Každý deň by ste si mali nájsť čas na trochu nežností, či už bozkávanie, masáž, alebo čo i len držanie sa za ruku. Od týchto malých nežností je to už len krôčik k sexu.
rýchlovka
  • Hoci rýchlovka nemá byť pravidelnou záležitosťou, občas stojí za to. Najmä ráno, keďže muži sa často budia s erekciou. Navyše, povzbudí vás na ďalší, večerný sex.
nežný sex
  • Nech už treba sex akokoľvek obmieňať, ten s nežným láskaním je pre vzťah najdôležitejší. Takže – nech sa vo vašom repertoári objavujú rôzne polohy a miesta – je potrebné, aby ste mávali aj sex plný bozkov, objatí a lásky.
dobrodružný sex
  • Pridajte do sexu trochu dobrodružstva, neostávajte len vo svojej komfortnej zóne. Meňte miesta, pozície, oblečenie. Nebojte sa s partnerom zájsť do sexshopu a vybrať si pomôcky, ktoré obom vyhovujú.
dominantný sex
  • Občas buďte dominantná vy. Budete prekvapená, ako si takýto sex užijete obaja.
sex v stresovom nasadení
  • Nie je nič lepšie ako sex v čase, keď máte v práci roboty vyše hlavy. Švajčiarski vedci sa zhodujú, že sex v čase pracovného stresu má za následok lepšie uvoľňovanie svalstva. Pri prežívaní silných emócií alebo stresových situácií sa v slinách nachádza veľa stresového hormónu, kortizolu, ktorý zvyšuje tlak krvi. Pri sexe sa jeho množstvo znižuje.
masturbácia
  • Vekom sa mení veľa vecí. A menia sa aj chute na sex. Nebojte sa preto sama spoznávať, čo vám vyhovuje a čo vám naozaj postaví každý chlp na tele. Ak si nie ste istá, že masturbácia je pre vás, skúste sa aspoň hladiť a nájsť miesta, kde vám to je najviac príjemné.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.