loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Sex - čo takto poloha 69?

Sex - čo takto poloha 69?

Sex - čo takto poloha 69?Využite svoju fantáziu
Sex - čo takto poloha 69?

Sex - čo takto poloha 69?
Sex - čo takto poloha 69?

Jednou z populárnych a zároveň diskutovaných sexuálnych polôh je „69“. Partneri si pri nej môžu užívať orálny sex súčasne, dávajú a prijímajú rozkoš obidvaja zároveň.

69 je poloha veľmi relaxačná a dráždivá pre obidvoch partnerov. Hlavnou podmienkou tejto polohy je, aby ste z nej mali potešenie a aby bola pre vás radosťou a nie povinnosťou. Inak partner vycíti vaše rozpaky, možno dokonca aj odpor, a obidvaja sa ocitnete v nepríjemnej situácii.

Rovnako ako do seba perfektne zapadajú číslice 6 a 9, tak aj partneri sa v tejto polohe skvele dopĺňajú. Žena je nad mužom s pohlavnými orgánmi, ktoré smerujú k jeho tvári a tvár ženy sa nachádza nad pohlavnými orgánmi partnera. Toto vzájomné dráždenie intímnych častí tela pomocou úst a jazyka je veľmi vzrušujúce a môže oživiť rutinu a monotónnosť sexuálneho vzťahu. Poloha 69 dokáže v mnohom anjelovi odhaliť skrytého diabla.

Pre určitú skupinu dievčat je veľmi ťažké súhlasiť s účasťou na takomto sexuálnom akte. Či už to je kvôli predsudkom, strachu, nesmelosti, hanblivosti, alebo preto, že nevedia, čo majú robiť a ako to majú robiť.

Predovšetkým je potrebné, aby ste si už nelámali hlavu s rôznymi otázkami. Je ich veľa, sú úplne nanič a len vás stresujú viac, ako je treba. Lepšie je porozprávať sa otvorene s vaším partnerom, povedať mu, z čoho máte strach, a vyskúšať si to. Nie nadarmo sa hovorí, že „s jedlom rastie chuť“.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.