loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Romantika podľa mužov

Romantika podľa mužov

Romantika podľa mužovMuži a romantika
Romantika podľa mužov

Romantika podľa mužov
Romantika podľa mužov

Traduje sa, že muži nemajú radi romantiku, ale v skutočnosti romantickí sú, aj keď to neradi priznávajú. Ich poňatie romantiky sa však líši od tej našej – kvety či svetlo sviečok skrátka nie sú súčasťou ich predstáv.

Takže preskočte drobné pozornosti a prejdite k tomu, čo naozaj funguje.

1. Oblečte sa preňho

  • Raz za čas vezmite do úvahy aj jeho vkus, nielen ten svoj. Vezmite ho so sebou na nákupy a poproste ho, aby vám vybral oblečenie, v ktorom by ste sa mu páčili. Zapamätajte si, že to robíte preňho a nie pre seba. Muži sú stimulovaní zrakom, a keď je také ľahké vyhovieť vášmu partnerovi, prečo by ste to neurobili?
2. Dotýkajte sa ho
  • Či už robíte hlúposti pod stolom, alebo mu dáte ruku na rameno, keď prechádzate za jeho stoličkou, mužom pripadá dotyk ženy, ktorú milujú, veľmi posilňujúci. Dáva mu istotu, že je súčasťou páru – „počítam s tebou, milujem ťa, sme tím“.
3. Ponúknite mu noc v meste s kamarátmi
  • Možno sa vám zdá čudné, že romantické gesto nezahŕňa aj vašu osobu, ale raz za čas muži potrebujú byť aj s mužmi. A nech už ho akokoľvek presviedčate, že sám sebou môže byť aj vo vašej prítomnosti, viete, že to tak nie je. Takisto ako vy s ním nehovoríte o móde a líčení.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.