loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Romantický bozk

Romantický bozk

Romantický bozkTechnika bozkávania
Romantický bozk

Ako na romantický bozk?
Ako na romantický bozk?

Za predstavou o romantickom bozku sa často môže skrývať veľmi zložitá záležitosť. Vypláva na povrch, keď ide o jeho uplatnenie v praxi; zvlášť ak je vedľa vás niekto, koho máte veľmi radi a koho sa nechcete dotknúť alebo ho odradiť. Je dobré poznať praktické aspekty bozku a vedieť tiež o experimentovaní s novými technikami, o ktorých ste už možno niekde počuli.

Pravdepodobne najdôležitejšou podmienkou pre vytvorenie priaznivého „terénu“ pre bozk je svieži dych. Nie náhodou sa táto skutočnosť veľmi konkrétne zdôrazňuje vo  filmoch. Vrelo sa odporúča vyčistiť si pred schôdzkou zuby, zrieknuť sa fajčenia a nekonzumovať alkoholické nápoje. Samozrejme je dosť možné, že behom schôdzky niečo zjete alebo vypijete, predtým ako sa začnete bozkávať, ale stále môžete mať po ruke balíček žuvačiek a vziať si jednu namiesto dezertu. Nad tým sa nikto nepozastaví.

K čaru bozku patria tiež trochu vlhké pery a na to by sme nemali nikdy zabudnúť, ak chceme na partnera urobiť dojem. Jazykom si ľahko a diskrétne prejdeme po perách a tým ľahko dosiahneme vytúžený efekt podporujúci čaro stretnutia. Čo sa týka dievčat, tak je úplne nesprávne vybrať si príliš nápadný rúž alebo použiť veľmi silnú vrstvu, ak tušíte, že vás bude chcieť niekto pobozkať. Preto radšej úplne vynechajte rúž, než aby to vyvolalo odpor u niekoho, koho máte radi.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.