loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Polohy „zozadu“

Polohy „zozadu“

Polohy „zozadu“Sexuálne polohy
Polohy „zozadu“

Polohy „zozadu“
Polohy „zozadu“

Nie je žiadnym tajomstvom, že poloha zozadu je obľúbená ako u mužov, tak aj u žien. Pre spestrenie vám ponúkame šesť variantov tejto polohy.

1. Tesné držanie

  • Vychádza sa z klasickej polohy na rukách a kolenách. Základný postup je, že vás partner chytí za nohy tak, aby ste sa chodidlami opierali až za ním. Aj keď to zo začiatku môže byť zložité, dosiahnete veľmi príjemné prežitky. Povedzte svojmu partnerovi, nech do vás v tejto polohe vniká pomaly, ale hlboko.
2. Zovreté nohy
  • Zatiaľ, čo ste na bruchu s nohami natiahnutými pri sebe, váš partner sa položí na vás s nohami čiastočne natiahnutými nabok a čiastočne na vašich nohách. Prednú časť tela by si mal nadľahčovať rukami, aby bol trochu nad vami. Ak vám to pripadá málo romantické, môžete otočiť hlavu, aby sa sklonil a pobozkal vás.
3. Hlboká penetrácia
  • Znova sa natiahnite na brucho, ale tentoraz sú vaše nohy od seba a kolená pokrčené. Chodidlá musíte mať vo vzduchu. Váš partner sa bude podopierať na rukách a nohách, ktoré bude mať vedľa vašich, a bude do vás pomaly prenikať. Táto poloha umožňuje hlbokú penetráciu, a či už do vás vstúpi rýchlo, alebo pomaly, orgazmus dosiahnete obaja.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.