loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Podvádzate?

Podvádzate?

Podvádzate?Život po nevereJednou nohou v afére?
Podvádzate?

Podvádzate?
Podvádzate?

Už dávno nie je pravidlom, že v rodine podvádza len muž.

  • Štúdia, ktorá nedávno prebehla v západoeurópskych krajinách, hovorí, že až 15 percent opýtaných žien malo intímny vzťah aj s niekým iným ako s partnerom a oveľa vyššie percento nevhodne flirtovalo na sociálnych portáloch. Hoci tento čin sa nepovažuje za to „pravé“ podvádzanie, stále, vo vnútri mnohých žien evokuje pocity viny. A čo je na tejto štúdii zaujímavé? Že štatistiky sa ani zďaleka netýkajú len mladších ročníkov, ale práve žien po štyridsiatke.
Prečo?
  • Staršie ročníky majú dokonca vyššie tendencie podvádzať. Pýtame sa, čo očakávame od ďalšieho života, máme pocit, že je to naša posledná možnosť mať dobrý sex, na partnerovi poznáme každú drobnosť a v spoločnom živote nás už nič nenadchne. Práve preto sa nám zdá, že aférka život okorení.
  • Neveru má za následok aj životný štýl, ktorý ženy v súčasnosti vedú. Pred päťdesiatimi rokmi boli väčšinou doma a poznali len komunitu na okolí, dnes sa stretávajú s kamarátmi, chodia do barov, cestujú a pracujú. A - používajú internet, kde sú možnosti nekonečné. Veď ako najľahšie zistiť, ako žije bývalá láska? Stačí sa s ním skontaktovať cez facebook.
  • Kontakty ale nie sú všetko, čo nás k afére ženie. Sú to aj očakávania. Máme pocit, že ak niečo nie je presne podľa našich predstáv, máme nárok na niečo lepšie. Máme peniaze, takže nie sme závislé na partnerovi. Ale najmä, do náručia iného muža nás dostáva nedostatok sebadôvery.
  • Veľkou zmenou v živote je aj narodenie detí. Zrazu sa zmení naše telo, máme kilogramy, ktoré sme predtým nemali, na tele sa objavia strie. Cítime sa neatraktívne a rozmýšľame, či nás manžel stále dokáže milovať. Ale ak záujem prejaví aj niekto cudzí, cítime sa atraktívnejšie.
  • Aféra samotná, ale aj pomyslenie na ňu, je znakom, že vo vzťahu niečo nefunguje a niečo treba zmeniť. Môže to byť znamenie, že ste sa s partnerom odlúčili a ak s tým súhlasíte obaja, najlepšie bude, ak začnete žiť oddelene. Na druhej strane, aféra môže vzťahu pomôcť. Môže pomôcť zrazu vidieť hlbšie do vzťahu a odhaliť problémy, ktoré za neverou stoja.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.