loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Päť znamení, že je dobrý v posteli

Päť znamení, že je dobrý v posteli

Päť znamení, že je dobrý v posteliTanečník, či kuchár?Manuálna práca a tajomstvo
Päť znamení, že je dobrý v posteli

Päť znamení, že je dobrý v posteli
Päť znamení, že je dobrý v posteli

Keď sa vaše oči zastavia na nejakom mužovi, nedá vám, aby ste nepremýšľali, či dotyčný je alebo nie je dobrý v posteli? Pravdepodobne sa vám už viackrát stalo, že ste boli z výsledku sklamaná alebo prekvapená. Z muža, ktorý sa vám zdal super, sa v posteli vykľul „zajačik” a, naopak, ten, ktorý pôsobil ako hlupák, vás v amorovom umení dokázal rozpáliť.

Samozrejme, že neexistuje spôsob, ako s určitosťou zistiť, čo sa bude diať potom, ale môžete si aspoň urobiť predstavu. Určite ste už počuli tisíckrát opakované múdrosti o mužoch s „veľkým nosom”, „čo najdlhším palcom” alebo „plešivejúcich”. Všetko, čo ste pri nasledovaní týchto rad získali, bol sex s plešatým chlapíkom s dlhými prstami a veľkým nosom, ktorý ale nebol ničím výnimočný.

Napriek tomu psychológovia hovoria, že existujú určité znaky, podľa ktorých je možné poznať, ako veľmi zmyselný je milenec predtým, ako si to overíte na vlastnej koži. Ak chcete vedieť, čo vás s ním čaká, pozrime sa spoločne na niekoľko znakov, ktoré naznačia viac o tom, aký bude skutočne v posteli.

Sexy CV

Ak je zahĺbený do práce a trávi tam dlhé hodiny, neznamená to, že by ste od neho mali hneď utekať. Aj keď si väčšina žien myslí, že je to jasné znamenie, že dotyčnému je lepšie vyhnúť sa, pretože je príliš zamestnaný svojou prácou a nebude mať čas venovať sa vzťahu, nie je to úplne tak.

Láska k práci môže znamenať aj to, že je náruživý. Inými slovami, ak sa mu budete dostatočne páčiť, pravdepodobne pristúpi k vášmu sexuálnemu životu s rovnakou vášňou ako k práci. Skúste zostať v práci dlhšie, aby ste videli, kto zostáva v kancelárii do neskorých nočných hodín.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
anira221 január, 2011 o 02:48


HELLO,
My name is miss Anira i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (anira_bugiba@yahoo.com)I believe we can move from here I am waiting.
Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life
Thanks
Miss Anira
anira_bugiba@yahoo.com
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.