loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Päť vecí, ktoré si muž želá v posteli

Päť vecí, ktoré si muž želá v posteli

Päť vecí, ktoré si muž želá v posteliNadšenie, pozornosť a sexappeal
Päť vecí, ktoré si muž želá v posteli

Päť vecí, ktoré si muž želá v posteli
Päť vecí, ktoré si muž želá v posteli

1. Rozmanitosť

  • Problém, ktorý stále častejšie zasahuje do partnerského života, je nuda. Pokiaľ sa nám niečo páči, snažíme sa to opakovať čo najčastejšie. Zo začiatku nám to prináša potešenie, ale nakoniec dospejeme do štádia, keď sa nudíme a hľadáme niečo nové. 
  • V posteli sme všetci viac či menej neistí, čo spôsobuje, že sa snažíme stále opakovať veci, ktoré sa nám osvedčili v minulosti. Preto je ťažké dosiahnuť rozmanitosť v sexuálnom vzťahu – všetci sa bojíme viac sa odviazať zo strachu, aby sme neurobili chybu.
  • Na spestrenie vášho sexuálneho života je najjednoduchšie zmeniť priestorové premenné: miesto a okamih. Môžete sa pokúsiť prekvapiť ho s milovaním vo chvíli, keď to najmenej čaká alebo mu ponúknuť rýchlovku na neobvyklých miestach. Ak sa nebojíte experimentovať, môžete ho skúsiť hladkať na miestach doposiaľ nepreskúmaných alebo môžete skúsiť nájsť nové polohy, ktoré by ste mohli vyskúšať. Základná myšlienka je, aby ste nikdy nerobili sex dvakrát úplne rovnakým spôsobom.
2. Dobrodružný duch
  • Raz za čas musíte pozbierať odvahu a urobiť niečo veľmi odvážne. Aby sme vám dali pár podnetov: sex na verejnom mieste alebo sexuálne hračky.
  • Strach, aby ste neboli pristihnutí, vám obom zvýši hladinu adrenalínu a spôsobí, že vaša slasť bude dvojnásobná. Rovnako aj sexuálne hračky môžu pre mnohých mužov znamenať prekročenie ďalšej hranice v ich sexuálnom živote. A hovoríme tu o sexuálnych dobrodružstvách bez ohľadu na to, či to nakoniec bude sex na verejnom mieste, análny sex, videokazety s erotickými filmami alebo používanie sexuálnych hračiek.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.