loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sex » Nové praktiky do spálne

Nové praktiky do spálne

Nové praktiky do spálneVo vašej spálni
Nové praktiky do spálne

Nové praktiky do spálne
Nové praktiky do spálne

Praktiky, ktoré sa odporúča zapracovať aj do vašej spálne

  • Ako vzťah dospieva a partner sa stáva pravidelnou súčasťou vášho života, aj intímny život sa stáva pokojnejším. Je to prirodzené a nie je to tak len u vás!
  • Realitou je, že aj tí, ktorí sú spokojní so svojím sexuálnym životom, si uvedomujú, že aj oni sa dostali do akejsi rutiny, z ktorej sa im len ťažko vychádza. Máme preto tipy, ktoré vám môžu život okoreniť aj bez toho, aby ste si do spálne museli kupovať novú sex-hojdačku.
Zapracujte do života viac intímnosti
  • Je úplne prirodzené, že sa na sex počas pracovného týždňa necítite. Nikto vám to neodopiera a vás to možno hnevá viac ako partnera, ktorý, hoci vám to nepovie, môže mať rovnaké pocity. Faktom ale zostáva, že takto medzi sebou strácate intimitu.
Čo s tým?
  • Sex neznamená len sexuálny styk. Dohodnite sa, že sa denne budete venovať nejakým nežnostiam, ktoré do sexu vôbec nemusia prejsť (ak sa na to necítite): orálny sex, spoločné kúpanie, masáž, hladenie. Každý večer potom jednu vec zo zoznamu praktizujte. Tu nejde o sex, ide o to, aby ste si s partnerom zostali intímne blízki.
Vynechajte spálňu

  • Ak ste s partnerom dlhšie ako rok alebo dva, pravdepodobne zažívate v spálni rutinu. Približne rovnaký sex, dokonca v stanovené dni: v stredu, v piatok a v nedeľu (prinajlepšom). Rovnaký postup, rovnaké vyvrcholenie, otočenie sa na druhú stranu a – dobrú noc. Môžete si odkliknúť políčko „ešte stále máme sex“.
Čo s tým?
  • Možno vás to prekvapí, ale sexuálne hormóny sa v nás neprebúdzajú večer, ale poobede. Ak máte to šťastie, že doma vám zatiaľ nebehajú potomkovia, využite možnosti, ktoré byt (a podvečer bez svedkov) ponúka. Nabuďte partnera ešte pred príchodom z práce, aby ste sa na seba mohli vrhnúť okamžite ako otvorí dvere. Budete mať viac chuti skúšať niečo nové mimo „úradných hodín“ v spálni. Kuchyňa, kúpeľňa, sedačka – na novinky netreba zmeniť partnera, stačí zmeniť miesto!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
Maja22025 jún, 2015 o 20:14
Ahojte volám sa Mária mám 19 rokov a chcela by som sa spýtať lebo potrebujem radu môjmu priateľovi by sa veľmi páčilo keby prehĺtam jeho sperma ale mňa z toho veľmi napína potrebujem nejakú radu ako by som to mohla prehltnúť aj bez toho aby na naplo ďakujem
 
Ďalšie články z rubriky sex
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.