loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Naučte sa zvádzať gestami

Naučte sa zvádzať gestami

Naučte sa zvádzať gestamiTaktika zvádzania
Naučte sa zvádzať gestami

Umenie zvádzať
Umenie zvádzať

Umenie zvádzania je skutočný labyrint, ktorým každý z nás, muž alebo žena, prechádzame, keď sme zachvátení čarom, ktoré sa nazýva láska. Zvádzanie sa prejavuje za najrôznejších okolností a tými najmenej očakávanými prostriedkami. Z nich všetkých je to najmä reč tela, ktorá má najbližšie k umeniu zvádzania, pretože práve v gestách, ktoré robíme, je vždy schované nejaké tajomstvo.

Existujú gestá, ktoré niekedy robíme nechtiac, ale ktoré nie sú vedené ničím iným, len inštinktom. Nimi sa prejavuje potreba zvádzať osobu, do ktorej sme sa zamilovali a ktorú chceme dobyť. Alebo aj, prečo by nie, osobu, ktorú milujeme už celé roky a ktorú chceme dobývať znova a znova, tak ako na začiatku . . . Zvádzanie môže byť pre nás veľmi jednoduché, ak vieme využiť niektoré tromfy, ktoré nám ženské telo poskytuje . . .

Ústa – to je časť tela, ktorá sa často spája s predstavou zmyselnosti. Hovorí sa, že ústa osoby, ktorá má dosť sebadôvery, sú v dokonalej harmónii so zvyškom tela. Nepokúšajte sa teda schovávať za krikľavé kontúry pier alebo za linku, ktorú si nakreslíte rúžom hodne nad ich prirodzenú líniu. Gestom zvádzania, ktoré sa najčastejšie spája práve s ústami, je pohyb ukazováčikom okolo úst, ako keby ste nahrádzali rúž. Toto typické ženské gesto prezrádza akúsi neistotu, pretože v reči tela sú ústa centrom posesivity.

Tvár – je jednou z najdôležitejších častí tela, ktoré vstupujú do hry zvanej zvádzanie. A to hneď z dvoch hlavných dôvodov – pre úsmev a pre hru očí. To sú, keď hovoríme o zvádzaní, dve veľmi silné zbrane. Očarujúci úsmev neznamená len pohyb perí a lícnych kostí. Napríklad dotyk hlavy o chrbát ľavej dlane môže zvýšiť účinok zvodnosti úsmevu. Hlava naklonená do strany je vždy zvodnejšia ako vzpriamená hlava. Opretie hlavy o chrbát ruky tiež naznačuje potrebu ochrany (dlaň tu predstavuje akúsi náhradu mužského ramena, o ktorom snívate . . .).

Rovnaké účinky má aj pohľad, s ktorým úsmev spojíte. Neváhajte prejsť od úsmevu k smiechu, pri ktorom odhalíte zuby, aj keby neboli dokonalé. V žiadnom prípade si nezakrývajte ústa rukou, keď sa smejete.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.