loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Sprievodca » Mužské pohlavné orgány - poznáte ich?

Mužské pohlavné orgány - poznáte ich?

Mužské pohlavné orgány - poznáte ich? Jednoduchá anatómia mužských pohlavných orgánov
Mužské pohlavné orgány - poznáte ich?

Mužské pohlavné orgány - poznáte ich?
Mužské pohlavné orgány - poznáte ich?

Opýtajte sa ktorejkoľvek dospievajúce slečny, ako sa volá „to“, čo muži nosia v nohaviciach, a dostanete rozličné odpovede typu „bimbas“, „úd“, „nástroj“...

Len máloktorá z nich (a ruku na srdce, milé dámy - tiež máloktorá z nás) však dokáže onú mužskú výstroj správne popísať.

Poďme sa teda pozrieť na zúbok mužským pohlavným orgánom!

Penis

  • Najdôležitejšia a pre nás ženy iste najzaujímavejšia časť mužských pohlavných orgánov. K čomu slúži? K rozmnožovaniu? K vylučovaniu? Na hranie? Odpoveď je prostá - ku všetkému!
  • Muži, na rozdiel od nás žien, dokážu svojim penisom zabiť dve muchy jednou ranou. Dokážu rozmnožiť rod tým istým otvorom, akým pravidelne vylučujú moč. Penis, ako vonkajší pohlavný orgán, je tiež extrémne citlivý. Jeho citlivosť ostatne môžete vyskúšať sama. Dráždite svojho milého ústami tak často, ako len budete chcieť. A buďte si istá, že vás nikdy neodmietne!
Do páru alebo sólo
  • Mužské pohlavné orgány majú pomerne zložité členenie. Aby ste sa stali prieborníčkou vo vedomostiach mužského tela, nemusíte nutne poznať každú jeho časť a vedieť ju pomenovať latinským názvom. Pre začiatok postačí, aby ste vedeli, že mužské pohlavné orgány môžu byť párové a nepárové. A že všetky sú pre správnu reprodukčnú schopnosť pre mužov nenahraditeľné ...

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.