loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Muži a kvety

Muži a kvetyDarovať mužovi kvet?
Muži a kvety

Muži a kvetiny
Muži a kvetiny

Prieskumy verejnej mienky na celom svete ukazujú, že muži, kupujú kvetiny ako darček len pri príležitosti výročia, ako ospravedlnenie za niečo, prípadne ak chcú zapôsobiť na novú šéfku či ženu svojho šéfa, obstarajú kytice od špecializovaného predajcu. Dá sa povedať, že keby záležalo na nich, toto odvetvie by už dávno skrachovalo.

Ženy na rozdiel od mužov nakupujú kvetiny častejšie, či už na to majú dôvod alebo nie. Zdá sa, že ich krásne rastliny nielen inštinktívne priťahujú, ale že im dokonca rozumejú a dokážu kvetinou vyjadriť svoje city alebo ich použiť ako prostriedok komunikácie.

Prekvapivé je, že muži priznávajú, že im nevadí, keď dostanú kyticu od ženy. Mnohí z nich pripúšťajú, že také gesto je im zvláštnym spôsobom príjemné a hneď sa cítia sebavedomejší po sociálnej aj profesionálnej stránke. Nemali by sme ich však nútiť, aby chodili s kyticou v ruke po meste alebo ju nedajbože umiestnili do správnej vázy! Ako darček ju ale neodmietnu, koniec-koncov je to milé a vlastne aj sexi.

Pokiaľ to neviete, tak muži neponúkajú kvetiny príliš často preto, že si nikdy nie sú istí, aký dojem tým vzbudia v žene, ktorej kyticu prinesú. Sú presvedčení, že toto gesto vyjadruje vážne mienenú lásku, po ktorej nasleduje manželstvo alebo dlhé a verné priateľstvo. Radšej než dať žene kvety, ktorá ich síce fyzicky priťahuje, ale pritom ich ani nenapadne vziať si ju za manželku (obzvlášť keď už jednu doma majú), to je potom asi lepšie darovať jej moderný mobil alebo trocha extravagantný šperk.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.