loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Láska a sex » Láska » Milostná predohra = začiatok rozkoše

Milostná predohra = začiatok rozkoše

Milostná predohra = začiatok rozkošeMilostná predohra: Ona a OnZáverečné čaro milostnej predohry
Milostná predohra = začiatok rozkoše

Milostná predohra = začiatok rozkoše
Milostná predohra = začiatok rozkoše

Doprajte si rozkoš

V každodennom živote je veľa napätia a problémov, ktoré neviete alebo nedokážete prekonať. Niekedy unavená alebo túžiaca po rýchlom sexe zabúdate na to, že vzájomné vzrušovanie dotykmi, ktoré predchádzajú samotnému styku, je mimoriadne dôležité. Fyzický kontakt dvoch milujúcich sa ľudí, ktorý je založený na láskaní a maznaní sa, je najjednoduchšou a základnou formou zbavovania sa stresu, prenášania tepla a obdarovania druhej osoby telesnou rozkošou.

Ako už napovedá samotný názov, cieľom milostnej predohry je pripraviť telo a zmysly na sexuálny styk.

Je to úvod do sexuálnej aktivity, ktorá po ňom nasleduje. Spája sa s celou škálou nežností, ktoré tvoria medzi partnermi trvalé citové puto. Táto špecifická reč tela je erotickou obmenou vyjadrenia blízkosti a fascinácie druhou osobou. Milostná predohra je predovšetkým dotyk, veľa druhov bozkov, maznanie, hladenie a láskanie erotogénnych zón.

Ako dlho by mala trvať predohra?

V tomto prípade neexistujú žiadne stanovené normy, je to individuálna záležitosť každého z partnerov. Trvanie milostnej predohry záleží od veku, sily pocitov, ktoré milencov spájajú, ale tiež od kultúrnych tradícií.

Muži často nepotrebujú dlhú predohru a už po 5-10 minútach sú pripravení na styk.

Žena, naopak, vo všeobecnosti potrebuje dlhšiu milostnú predohru, aby sa vzrušila a dostala chuť na sex.

Každopádne čas, ktorý uplynie od prijatia prvého erotického signálu až po samotný pohlavný styk, by mali obaja partneri aktívne využiť.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
Stano8822 január, 2016 o 12:12
Kazda zena je ina. Niektore maju radi kratku a ine zase dlhsiu predohru. Ale z mojich skúseností dobrá predohra naštartuje oboch partnerov a potom si sex lepšie užiju. Keď sa žene viac povenujem, potom rýchlejšie dosiahne orgazmus. Takže odporúčam to aj mužom ktorí majú problém s predčasneou ejakuláciou. Inak tu som našiel 10 dobrých tipov na predohru: http://majstervposteli.sk/10-technik-predohry-ktore-ju-zarucene-rozpalia/


Stano8822 január, 2016 o 12:11
Kazda zena je ina. Niektore maju radi kratku a ine zase dlhsiu predohru. Ale z mojich skúseností dobrá predohra naštartuje oboch partnerov a potom si sex lepšie užiju. Keď sa žene viac povenujem, potom rýchlejšie dosiahne orgazmus. Takže odporúčam to aj mužom ktorí majú problém s predčasneou ejakuláciou. Inak tu som našiel : 10 dobrých tipov na predohru


info@schultz.sk15 apríl, 2013 o 22:55
Kto to nezažil, nemôže to pochopiť. Ale ak má trochu rozumu, fantázie a citu, tak má šancu. Čím skôr to pocíti, tým menej bude ľutovať toho času, ktorý už uplynul.
Vladimír.
 
Ďalšie články z rubriky láska
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.